Самбукус за деца сироп

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Самбукус за деца сироп

Мнениеот сиско » 27 Ное 2011, 22:52

Детето ви боледува често, кашлицата не отминава, плащате солидни суми за лекарства и антибиотици. Докога? Самбукус за деца е създаден точно за вашето дете. Той е комбинация от черен бъз (sambucus nigra), ехинацея пурпурея (течен екстракт от цвят), ехинацея аугустофолия (корен) и прополис. Мощна формула, която укрепва имунната система на детето и го прави по-устойчиви на вируси, бактерии, настинки, които са в изобилие в детската градина и училището. Дори нещо повече! Самбукус за деца е с доказана ефективност при простудни заболявания, кашлица, пневмонии, бронхит...Той не само ще помогне на вашето дете да се излекува и да се възстанови по-бързо, но и ще го пази от нови болести. Черният бъз е силен антиоксидант, действа слабително, диуретично и способства за понижаване на високата температура, което се дължи предимно на гликозидните вещества в него. Плодовете са богати на ценни минерали и микроелементи, които най-често не достигат в храната ни през зимата. Комбинацията от черен бъз, прополис и ехинацея е ключът към здравето на вашето дете! Самбукус за деца е произведен от стандартизиран екстракт от култивиран черен бъз, който се усвоява напълно от организма. Органичният произход на съставките, контролът по време на отглеждането и преработката, гарантират високото качество и ефективност. Самбукус за деца – сладка защита от грипа!

Някой има ли отзиви за този сироп?
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Самбукус за деца сироп

Мнениеот micky » 19 Яну 2012, 15:52

Не съм го пила, но предполагам че ще е добър, щом е на този производител ;)
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Самбукус за деца сироп

Мнениеот micky » 15 Мар 2012, 15:49

Аз си взех Самбукус, само че този който е за възрастни и започнах да го пия. Получих и други положителни отзиви за продукта и реших че и аз имам нужда да подсиля малко имунната си ситема. И без това в момента пак върлува някакъв вирус, да се надяваме че сиропът ще ми помогне да го избегна :)
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Самбукус за деца сироп

Мнениеот nikita » 26 Апр 2012, 13:52

А може ли да се дава на по-малки дечица, защото в листовката никъде не открих противопоказания или оказана възраст? Знам, че производителя Нейчърс Уей САЩ е добър и в Щатите това сиропче е на почит :roll:
nikita
 
Мнения: 66
Регистриран на: 30 Мар 2012, 16:46

Re: Самбукус за деца сироп

Мнениеот totka_lukanova » 27 Апр 2012, 16:00

да може да се дава на по-малки деца от този сироп който е детски. при него дозировките са следните, но мисля че и в листовката трябва да го пише:
За ежедневна употреба:
Деца от 1 до 6 години по 1 к. л. (5 мл) дневно
Деца от 7 до 12 години по 2 к. л. (10 мл) дневно.

За интензивна употреба:
Деца от 1 до 6 години по 1 до 2 к. л. (5 мл - 10 мл) два пъти дневно
Деца от 7 до 12 години от 2 до 3 к. л. (10 мл - 15 мл) два пъти дневно
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Самбукус за деца сироп

Мнениеот Forman » 28 Апр 2012, 09:28

totka_lukanova написа:да може да се дава на по-малки деца от този сироп който е детски. при него дозировките са следните, но мисля че и в листовката трябва да го пише:
За ежедневна употреба:
Деца от 1 до 6 години по 1 к. л. (5 мл) дневно
Деца от 7 до 12 години по 2 к. л. (10 мл) дневно.

За интензивна употреба:
Деца от 1 до 6 години по 1 до 2 к. л. (5 мл - 10 мл) два пъти дневно
Деца от 7 до 12 години от 2 до 3 к. л. (10 мл - 15 мл) два пъти дневно

Може ли да се пие и от възрастни? Каква е дозировката за възрастни?
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Самбукус за деца сироп

Мнениеот kalijnkova » 07 Окт 2012, 19:37

Здравейте, може ли да се дава едновремено самбукус за деца и цигапан за деца?
kalijnkova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Окт 2012, 19:35


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron