Какъв грим използвате на плажа?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот Lisica » 18 Юни 2018, 11:54

От няколко месеца се старая да се гримирам редовно, влияе ми на самочувствието, чувствам се добре, а и имам приятел, за който ми е приятно да се глася.
Отиваме на море и не искам да ставам напълно различен човек, искам да поддържам добър вид на кожата си и да подчертавам очите си.
Какъв грим е подходящ за плажа и разбира се, няма да се размаже?
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот vasi_e » 18 Юни 2018, 11:59

Моето лично мнение е, че не трябва да се притесняваш от това, че ще си без грим на плажа. Когато си легнете заедно вечер, а сутринта се събудите - тогава какво? Надали ще е удачно да ставаш преди него, за да се гримираш. Ако това е твоят човек ще те хареса и без грим. Даже голяма част от мъжете не обичат момичето до тях да е постоянно гримирано, а да я нацелува, "намачка" хаха :) без да се цапа с фон дьо тен, гланцове или спирала. :)
vasi_e
 
Мнения: 42
Регистриран на: 21 Фев 2018, 11:11

Re: Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот Lisica » 18 Юни 2018, 12:04

vasi_e написа:Моето лично мнение е, че не трябва да се притесняваш от това, че ще си без грим на плажа. Когато си легнете заедно вечер, а сутринта се събудите - тогава какво? Надали ще е удачно да ставаш преди него, за да се гримираш. Ако това е твоят човек ще те хареса и без грим. Даже голяма част от мъжете не обичат момичето до тях да е постоянно гримирано, а да я нацелува, "намачка" хаха :) без да се цапа с фон дьо тен, гланцове или спирала. :)

Да, права си, аз се старая да не прекалявам, но нали знаеш, окото се оформя по-различно, придава се завършен вид, когато е подчертано. Затова по-скоро представите ми за плажен грим се свеждат до водоустойчива спирала и някой молив за очи, в по-светъл цвят.
Не знам как би ме възприел, по-скоро той обича гримирани жени и винаги е казвал, че за него е важно една жена да е поддържана, включвайки в това грижата за грима. Но в никакъв случай не искам да приличам на палячо, като онези жени с червила и сенки по плажовете. Търся нещо деликатно, което леко да подчертае очите ми и то до толкова, че да не приличам на гротеска на плажа.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Юни 2018, 13:45

Има бб кремове с УВ защита, може да си вземеш такъв, разбира се и задължително тампони за грим, за да го оправяш, след като влезеш във водата. Спиралата задължително водоустойчива, а червилото нека да е матово.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот vasi_e » 18 Юни 2018, 14:08

Според мен какъвто и грим да сложиш на плажа, след цял ден слънце и морска вода, всичко се разтича по лицето и ефектът се превръща в дефект. Винаги ми е било супер странно като видя момиче със спирала да излиза от водата - защо? Няма нищо по-красиво от бронзов загар по лицето, широка бяла усмивка и влюбени очи. Ти си решаваш, но според мен един гланц нивея, който оставя червеникав оттенък е много по-добре от каквото и друго, което се разтича и за което ще мислиш по цял ден. :)
vasi_e
 
Мнения: 42
Регистриран на: 21 Фев 2018, 11:11

Re: Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот qwerryyy » 19 Юни 2018, 09:09

Аз използвам само малко спирала и молив, има страхотни водоустойчиви, изобщо не се притеснявам за грима си, изглежда добре, а и миглите ми са толкова светли, че без спирала съм все едно болна, затова си слагам, дори и на плажа.
Нямам проблеми с това да ме види някой без грим по-скоро го правя за собствения си комфорт. Никога не ми се е разтичал грима, никога не съм имала каквито и да е било проблеми. Слагам си черен молив съвсем леко по ръба на клепача и това е. Не търкам с пръст, за да проверя до колко са устойвичи, при съвсем нормална употреба, няма никакви поражения.
А за стоенето цял ден на плажа, аз лично не го правя, ходя сутринта наморе, прибирам се по обед, почиваме и към 16ч отиваме отново, така че имам време и да се погрижа за вида си, ако има нужда, но никога не е имало, всъщност.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот Локумът » 19 Юни 2018, 15:13

Вие сте луди да се гримирате на плажа... винаги се подиграваме на такива жени, не се излагайте...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот Dipsy » 19 Юни 2018, 15:39

Lisica написа:От няколко месеца се старая да се гримирам редовно, влияе ми на самочувствието, чувствам се добре, а и имам приятел, за който ми е приятно да се глася.
Отиваме на море и не искам да ставам напълно различен човек, искам да поддържам добър вид на кожата си и да подчертавам очите си.
Какъв грим е подходящ за плажа и разбира се, няма да се размаже?

Хамав народ и това си е!
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот Rali_hr » 19 Юни 2018, 15:41

Не използвам никакъв крем и не се притеснявам изобщо. Проблем е липсата по-скоро при някои жени на вежди, когато са прекалили със скубането им...
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв грим използвате на плажа?

Мнениеот Милинка » 19 Юни 2018, 16:59

Аз също се гримирам. И за плажа. Но под гримиране няма предвид -2 тона черен молив, червено червило и т.н. Слагам си само спирала и лек контур на очите - кафяв. Останалото вечерта. Отделно на мъжете им е ясна цялата тази церемония с грима. Някои държат жените да се поддържат, други харесват натуралната красота без грим.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта