Парк Аязмото - душата на Стара Загора - все по-красив след ремонта

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Парк Аязмото - душата на Стара Загора - все по-красив след ремонта

Мнениеот Михнев » 15 Окт 2018, 20:17

Днес посетих едно от най-хубавите места в Стара Загора - парк Аязмото.
Помня парка от 80те години на миналия век, като дете играех там всеки ден. С доста резерви приех ремонта, който най-накрая се случи.
Днес бях там и не мога да намеря подходящи думи за моето удивление за страхотния нов облик на познатия ми от детството парк.
Лесен за достъп, със широки алеи, с тематични паркове и уникални места за почивка.
Горд съм (като кореняк старозагорец)да поканя вас, хората от другите градове, за да видите перлата на Стара Загора - парк Аязмото. Много хора са против, но аз няма как да застана срещу новия облик на обичания от хиляди мои съграждани парк. И който обича, той няма да оспори новото и доброто!
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57

Re: Парк Аязмото - душата на Стара Загора - все по-красив след ремонта

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Окт 2018, 10:42

Не съм ходила още, но чух за ремонта, преди години съм посещавала Аязмото, а и как няма като е от атракциите на града. И тогава изглеждаше добре, спокойно място, на което да почиват гражданите. Задължително ще посетя Аязмото и при следващото ми посещение на града. Хубаво е, че сте доволни от ремонтите във вашия град.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Парк Аязмото - душата на Стара Загора - все по-красив след ремонта

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Окт 2018, 11:45

Завършиха ли го най-накрая този ремонт, цяло лято беше невъзможно да се стигне до Аязмото..
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Парк Аязмото - душата на Стара Загора - все по-красив след ремонта

Мнениеот Локумът » 16 Окт 2018, 12:30

Добре са се решили, дано да са поправили парка наистина качествено, преди години доста се беше разрушил, имаше нужда от ремонт. само се надявам да не са се усвоили едни пари...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Парк Аязмото - душата на Стара Загора - все по-красив след ремонта

Мнениеот Михнев » 16 Окт 2018, 15:00

Локумът написа:Добре са се решили, дано да са поправили парка наистина качествено, преди години доста се беше разрушил, имаше нужда от ремонт. само се надявам да не са се усвоили едни пари...

Ремонтът даде една съвременна визия на парка, за старото нека да не съжаляваме! И да гледаме напред!
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57

Re: Парк Аязмото - душата на Стара Загора - все по-красив след ремонта

Мнениеот qwerryyy » 17 Окт 2018, 11:33

Аз пък чух, че хората са недоволни от жабките, били черни и се сливали с фонтана? Какво е твоето мнение, Михов?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Парк Аязмото - душата на Стара Загора - все по-красив след ремонта

Мнениеот Dalia » 19 Окт 2018, 20:12

И аз още не съм ходила, но се надявам наидтина да стане хубаво и да бъде още по-приятно място за отдих на всички старозагорци.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Парк Аязмото - душата на Стара Загора - все по-красив след ремонта

Мнениеот Михнев » 19 Окт 2018, 21:58

qwerryyy написа:Аз пък чух, че хората са недоволни от жабките, били черни и се сливали с фонтана? Какво е твоето мнение, Михов?

Черни Жаби??? :lol: Това някаква шега ли е?
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта