Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Народните танци- възвръща ли се интересът на младите?

17 Дек 2018, 10:48

Дъщеря ми пожела сама да я запиша на народни танци, защото приятелчетата й от градината ходят. Много хубаво ми стана, мислех си че българският фолклор замира. Радвам се че не съм права. Забелязвам наистина голям интерес към танците, щом и школите не са една или две.

Re: Народните танци- възвръща ли се интересът на младите?

04 Яну 2019, 11:31

И аз мисля че се връща интереса. Даже аз се записах скоро на народни танци. Хем настроение, хем да понауча някое хоро.

Re: Народните танци- възвръща ли се интересът на младите?

08 Мар 2019, 18:33

Аз пък не мисля... Просто сега много майки са се заели да записват децата си н атия народни танци, но колко от тия деца ще продължат във времето да се занимават с туй нещо?

Re: Народните танци- възвръща ли се интересът на младите?

07 Авг 2019, 10:43

Определено. И е много радостно. Освен, че е добро физическо натоварване, народните танци и народната музика са връщане към българските ценности и традиции. Там хората общуват и се разтоварват. Дори и да е мода сред младите, много е хубаво! Трябва да пазим българското!

Re: Народните танци- възвръща ли се интересът на младите?

30 Авг 2019, 10:01

В последните няколко години се създадоха много клубове, които се възродиха народните танци и обичаи.
По този начин се завърна интереса към младите и към децата.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2