Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Мнениеот Lady M » 21 Мар 2019, 12:28

Здравейте, смятаме с едно приятелско семейство да отидем на почивка в Хисаря април месец. Съответно, търсим местенце, подходящо за деца. Естествено, да е с добра хигиена и храна също не е за пренебрегване :grin:
В Хисаря не съм ходила от дете сигурно, но знам, че въздухът и водата са благоприятни, затова натам сме се насочили.
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Re: Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Мнениеот Лейла » 21 Мар 2019, 12:35

Мога да дам мнение само за Аугуста - стаите са малки, но чисти, закуската е на блок маса в доволни количества.
Минуси - пускат хора, които не са гости на хотела да ползват басейна и понякога няма място на паркинга. Детският басейн е пълен с баби и дядовци, защото е по-топъл. Да, редно е с малко дете да има придружител, но едно малко дете с четирима възрастни ми идва в повече. :lol:
Лейла
 
Мнения: 20
Регистриран на: 15 Мар 2019, 12:03

Re: Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Мнениеот Роуз » 21 Мар 2019, 12:41

В Аугуста, заради водната пързалка и басейна за малки деца.
Стаите са малки, закуската е голяма. Уикендите имаше някаква вечерна програма, децата се забавляват.

В другия хотел не сме били, защото целта ни е била пързалката :)
Роуз
 
Мнения: 136
Регистриран на: 08 Ное 2018, 10:10

Re: Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Мнениеот Ani_ » 21 Мар 2019, 12:44

Хотел Хисар е много по-добрият от двата. По-добре е организиран, по-чисти са басейните, СПА/Уелнес центъра и аз лично го препоръчвам. Закуската също е по-разнообразна и с по-качествени продукти.
Били сме в периоди с много хора, никога не се е усещало.
Аугуста е занемарен и определено не ми хареса.
Посещавала съм и двата хотела.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Мнениеот Таня Иво » 21 Мар 2019, 12:46

Всичко е много субективно и според изискванията.
В Хисар е по-скъпо, чисто, спокойно, за децата вътрешния басейн е преместваем и не става, външния е супер.

В Аугуста е евтино, пренаселено, занемарено, басейна е подходящ за деца, но пълен с възрастни..
За мен лично Хисар е в пъти по-добре, но на децата им харесва в Аугуста и поради тази причина последните два пъти все сме там.
Аз не влизам в басейна и не закусвам, оставям детето да се забавлява с баща си.
Таня Иво
 
Мнения: 105
Регистриран на: 20 Ное 2018, 09:41

Re: Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Мнениеот Блясък » 21 Мар 2019, 12:52

Не съм ходила последните две години, но когато ходихме определено хотел "Аугуста" ме спечели, на фона на "Хисар" от предната година.

В "Хисар" много ми харесва градината на хотела - голяма,перфектно поддържана, цветна и с хубав външен басейн. Красиви общи части, разнообразна закуска.
Вътрешният басейн е с дълбочина 190-220 см, т.е. не е за деца и хора,които не могат да плуват.
Температурата на водата е записана като 28 градуса, На мен лично ми се стори по-ниска, въпреки че съм студенолюбива. Има коридори, ограничени от въжета, и стълбички за скокове във вода, т.е. много спортен вид, затъмнени стъкла и като цяло е по-тъмен. Вътрешният басейн в Аугуста е със стъклен покрив, много светъл и слънчев, с по-плитки места, но достатъчно дълбок за плуване, и с чудесен детски басейн в съседство. Беше чисто и в спа зоната, и в стаите на Аугуста.
Какво категорично не ми хареса в Хисар: случихме студено време,а климатизацията е централна (питах) и не можеш да я регулираш според желанието си. Пускаха я само вечер и то съвсем леко. Излизаш от гореща баня и се прибираш в студена стая. Доста гости стояха с якета. В Аугуста е с климатици и дори ни бяха пуснали климатика преди пристигането за комфорт; като цяло хотелът беше много топъл. Била съм в по-скъпи и по-евтини спа хотели от Хисар и навсякъде е топло, приятно, ходиш си по къс ръкав и чехли. В Хисар останах неприятно изненадана.
Блясък
 
Мнения: 37
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:52

Re: Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Мнениеот Matilda » 21 Мар 2019, 12:54

И аз не съм ходила миналата година, така че информацията ми е от 2017.
Хотел Хисар може да се каже, че вътрешен басейн за деца нямаха.
В Аугуста е занемарено и пренаселено с баби и дядовци.

Защо не видиш Сана? Мисля че с две деца таксуваха единична стаята и предполагам ще е около 300 и някой лев. Чисто е, просторно е, има детска част във вътрешния басейн и е топло. Детския кът им е прекрасен. :wink:
Matilda
 
Мнения: 115
Регистриран на: 10 Дек 2018, 12:14

Re: Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Мнениеот Ванила » 21 Мар 2019, 13:04

Уффф, ние ходихме в "Хисар" миналата година и не бяхме очаровани. Нито от отношение, нито от басейна. Не бих го препоръчала.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Re: Препоръчайте ми хотел в Хисаря за почивка с деца!

Мнениеот Кокетка » 16 Апр 2019, 10:28

Ванила написа:Уффф, ние ходихме в "Хисар" миналата година и не бяхме очаровани. Нито от отношение, нито от басейна. Не бих го препоръчала.


И на мен не ми допадна особено. Имаше някакво тържество в ресторанта, а нашата стая беше на етажа над него. Приключиха по нощите, имах чувството, че леглото ми се тресе. Отвратително беше!
Кокетка
 
Мнения: 33
Регистриран на: 12 Апр 2019, 11:37


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта