Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Мнениеот FramarMedia » 10 Апр 2011, 09:03

Ще се радваме да чуем/видим Вашето мнение.
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот The_The_Ramone » 10 Апр 2011, 10:26

Гласувах за "По-добри цени", но нека да поясня защо. Клиент съм на онлайн-аптеки Фрамар и това, което ценя е, че получавам избор срещу парите си, което е безценно.
За мен не е определяща разликата в цената тук и там, а това, което получавам в действителност срещу парите си.
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот varlam » 10 Апр 2011, 23:39

За първи път попаднах на Фрамар, когато видях, че правят 14% отстъпка за Свети Валентин. Поръчах и наистина я получих! Добре опакована, в срок на годност, всичко наред.
Склонен съм да поръчвам пак, само едно нещо ме притеснява - докога няма да може да се поръчват лекарства по рецепти?
Ако това стане, това ще е наистина добре и удоБно.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот OrHiDeA » 12 Апр 2011, 18:05

И аз съм на мнение, че трябва да се измисли нещо, за да си купуваме и лекарства с рецепта.
Аватар
OrHiDeA
 
Мнения: 95
Регистриран на: 03 Апр 2011, 20:48

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот FramarAdmin2 » 04 Май 2011, 11:53

OrHiDeA написа:И аз съм на мнение, че трябва да се измисли нещо, за да си купуваме и лекарства с рецепта.

Може би когато въведат електронната рецепта, все повече аптеки ще направят свои онлайн варианти.
Администратор на forum.framar.bg
Аватар
FramarAdmin2
 
Мнения: 245
Регистриран на: 18 Мар 2011, 11:17

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот qproin » 18 Окт 2011, 19:53

Идеята за онлайн пазаруване е добра, но разбира се това което липсва е възможността за тестване на продукта (основно имам предвид козметиката). Може би е добра идея при поръчка на козметични продукти да се предлагат и няколко безплатни мостри например на сходни продукти от същата марка. Не съм сигурна, че това не се прави тъй като не съм поръчвала все още козметика от тук, но смятам че идеята е добра.Иначе често пазарувам по интернет, дори детски стоки и храни и досега не съм попадала на нередности, неизпълнение на поръчки или изтекли стоки.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот valiart » 18 Окт 2011, 20:00

Много са причините да харесвам онлайн пазаруването. Но да бъдем откровенни, това пазаруване крие и рискове. За това приятели, трябва много внимателно да проучите мястото, от което ще пазарувате /мнение на други потребители, марка/ и не винаги ниската цена, трябва да ни кара да пристъпваме към покупка. Това е доказала моята практика. Успех на всички!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот Violetta » 19 Окт 2011, 14:17

qproin написа:Идеята за онлайн пазаруване е добра, но разбира се това което липсва е възможността за тестване на продукта (основно имам предвид козметиката). Може би е добра идея при поръчка на козметични продукти да се предлагат и няколко безплатни мостри например на сходни продукти от същата марка.

Фрамар го правят, стига да си поискаш мострички с поръчката.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот valiart » 22 Окт 2011, 23:43

Това с мостричките е страхотно! Значи скоро ще правя поръчка от Фрамар ;) :D
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот qproin » 23 Окт 2011, 13:04

Violetta написа:
qproin написа:Идеята за онлайн пазаруване е добра, но разбира се това което липсва е възможността за тестване на продукта (основно имам предвид козметиката). Може би е добра идея при поръчка на козметични продукти да се предлагат и няколко безплатни мостри например на сходни продукти от същата марка.

Фрамар го правят, стига да си поискаш мострички с поръчката.

Не знаех, не съм си поръчвала досега, но се радвам че го правят.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта