Как да намаля обиколката на бедрата?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот Bloody Mary » 21 Май 2019, 10:04

Момичета, то е ясно, че с наближаването на летния сезон ще зачестят и въпросите за отслабване и извайване на тялото :mrgreen:
На мен слабото ми място са бедрата. Нямам други критични зони, обаче точно бедрата винаги ми е било трудно да оформя. Можете ли да помогнете с идеи и препоръки как да намаля обиколката им?
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот Glow » 21 Май 2019, 10:16

Сериозни кардио тренировки, но минимум половин час, защото тогава започва горенето на мазнини в тялото.
Храненето също трябва да се промени - минимум въглехидрати, без късни вечери и се храни по-често, а по малко.
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот Dust » 21 Май 2019, 10:35

Уф, и аз съм със същия проблем! :???: Аз не искам да свалям навсякъде, иначе съм си добре. Обаче тези бедра..Ген е. Имам спомени, че съм чела, че сладкото се "лепяло" на корема, а червеното месо - на бедрата. Това за захарта със сигурност е вярно. Преди време бях опитала да спра сладкото за няколко седмици, веднага намалих обиколката на талията с няколко см. С месото ще ми е по-трудно, защото много го обичам. А не се сещам с какво здравословно бих могла да го заместя.
За упражнения мисля, че карането на колело и подскоците са най-добри. Дано някой с повече опит сподели други упражнения.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Re: Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот Story_teller » 21 Май 2019, 10:55

Не мисля, че храната си има предпочитани места, където да се лепи. Донякъде зависи и от гена. Ако си предразположен да качваш в бедрата, там ще се лепи всичко. Трябват кардио упражнения, което обаче неизменно ще доведе до оформяне или отслабване и на други места по тялото. Обаче да имаш съразмерно и добре оформено тяло е повече от прекрасно.
Подскоците повече ще повлияят на прасците, а и трябва доста време да скачаш, за да гориш мазнини, затова тичането и карането на колело са най-удачни, според мен.
Откъм хранене, най-важно е да спреш сладкото. Единствените моменти, в които можеш спокойно да си позволиш въглехидрати са сутрин след ставане или след кардио тренировка, само в тези 2 случая няма да натрупате мазнини, а дори ще помогнете за възстановяването. :wink:
Story_teller
 
Мнения: 116
Регистриран на: 17 Дек 2018, 10:36

Re: Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот Кети cat » 21 Май 2019, 11:07

С тежестите правиш ли упражнения за бедра? Мит е, че от тежестите ще се напомпаш. В комбинация с кардио, правят чудеса. Първо тежести, после кардио.
И за храненето, но другите вече са ти дали съвети.
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

Re: Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот Lady M » 21 Май 2019, 11:20

Бягай поне 45 минутии, сутрин на гладно е най-ефективно, тъй като организмът започва да разгражда мазнините след 30 минута.
Също е добре да си следиш пулса. Оптималният за горене на мазнините пулс е 65 до 75 % от горната стойност. Тоест трябва да бягаш със средно темпо. Опитай да бягаш 3-4 пъти седмично и да съчетаваш бягането с упражнения с тежести, най-добре гири или лост.
И все пак най-важна си остава храната.
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Re: Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот Ива Тодорова » 21 Май 2019, 11:25

За намаляване на обиколката най-важно е храненето. То е на първо място. Оттам нататък, какъвто и спорт да избереш, все ще повлияе добре фигурата ти.
Ако обичаш групови тренировки, бих ти препоръчала табата - тя е високо интензивна и помага за горене на мазнини. Много е ефикасна.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот Niya » 29 Май 2019, 15:12

И аз постоянно към това се стремя. За себе си разбрах, че кардио и пълно изключване на сладкото от менюто е решението.
Niya
 
Мнения: 71
Регистриран на: 07 Май 2019, 11:07

Re: Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот sky_100 » 31 Май 2019, 13:50

Не ям сладко и много ходя пеш.
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Как да намаля обиколката на бедрата?

Мнениеот Dust » 03 Юли 2019, 09:09

Кардио и умерени силови тренировки.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта