Болки след премахване на матка

Болки след премахване на матка

Мнениеот nejen_polux » 15 Юни 2019, 18:48

Здравейте, имам следния проблем!
През 2006 ми премахнаха изцяло матката, а част от яйчниците ми бяха частично изчистени. Матката беше пълна с миоми, имах болезнен цикъл още от малка, но никой не ми обърна внимание, предписваха ми Давидови капки (които предполагам вече не съществуват), имах тежка бременност след това, едвам успях да родя момиченце.... Въпросът ми е защо при по-дълго ходене пеша започва да ме боли мястото, където е била матката, подува се и не мога да стоя дълго време права, започва да ме скубе яко, все едно ще абортирам.. На какво се дължи тази болка, която не минава вече 3-ти ден?! Според гинекологът ми - д-р. Стефан Бузалов, всичко е окей, а тази болка било редно да я имам, защото съм вървяла километри, което не е точно така... От Стара Загора съм, предложете ми добър АГ специалист към когото да се обърна!
nejen_polux
 
Мнения: 7
Регистриран на: 25 Апр 2019, 03:47

Re: Болки след премахване на матка

Мнениеот Пламена И. » 06 Мар 2020, 10:01

Аз лично съм много доволна от д-р Иван Динев Иванов. Тел: 0887 62 00 66 - за записване на час за преглед и консултация.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Болки след премахване на матка

Мнениеот mimeto96 » 06 Мар 2020, 11:34

Моя приятелка от Стара Загора наскоро се оперира при д-р Бузалов и е много доволна. Препоръча ми го, ако някога ми се наложи. Работи в болница "Тракия".
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта