Почистване на тоалетна с неприятна миризма - таблетка за съдомиялна машина

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Почистване на тоалетна с неприятна миризма - таблетка за съдомиялна машина

Мнениеот Михнев » 19 Авг 2019, 21:32

Искам да ви попитам - ползвате ли таблетки за съдомиялна, за да изчистите неприятния дъх от тоалетната?
Често съседите ми си изхвърлят разни боклуци и тоалетната има странен мирис, особено през лятото. Подсетиха ме да използвам таблетки и от едно пускане на таблетка за съдомиялна, дори и от най-евтините, има драстично подобрение.
Пускам я вечер и след това цяла нощ не пускам водата. На сутринта не мирише на нищо лошо, което е страхотно подобрение.
Мога ли да повредя пластмасовите тръби или фаянса, ако го правя редовно, как мислите?
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57

Re: Почистване на тоалетна с неприятна миризма - таблетка за съдомиялна машина

Мнениеот tano » 26 Авг 2019, 08:49

Страхотна идея! Благодаря! Трябва да се пробва. Аз имам същия проблем с неприятната миризма от канала на тоалетната.
Мисля, че за пластмасовите тръби няма да има проблем - все пак в съдомиялните тръбите са от същия материал. За фаянса обаче не съм сигурен.
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Почистване на тоалетна с неприятна миризма - таблетка за съдомиялна машина

Мнениеот mimeto96 » 12 Сеп 2019, 13:36

tano написа:Страхотна идея! Благодаря! Трябва да се пробва. Аз имам същия проблем с неприятната миризма от канала на тоалетната.
Мисля, че за пластмасовите тръби няма да има проблем - все пак в съдомиялните тръбите са от същия материал. За фаянса обаче не съм сигурен.


Пробвахте ли? Има ли ефект?
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55


Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron