Мога ли да комбинирам Фенистил гел с Алергозан таблетки или други лекарства против алергия?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Мога ли да комбинирам Фенистил гел с Алергозан таблетки или други лекарства против алергия?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 20 Сеп 2019, 12:21

Здравейте! Миналия уикенд бяхме на пикник сред природата и като се прибрахме ми се появиха обриви и зачервявания по кожата. Обривите приличат на ухапвания от насекоми и адски сърбят. Личната ми лекарка ми препоръча да ги мажа с Фенистил гел. Успокоява сърбежа, но май зачервяванията не намаляват. Имам съмнение, че е някаква алергична реакция. През седмицата нямах време да отида на кожен лекар, а сега ми предстои пътуване по празниците. Мога ли да пия алергозан или някакви други лекарства против алергия?
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Мога ли да комбинирам Фенистил гел с Алергозан таблетки или други лекарства против алергия?

Мнениеот Мики Маус » 24 Сеп 2019, 09:18

В листовката пише: "Моля, информирайте Вашия лекар или фармацевт, ако приемате или наскоро сте приемали други лекарства, включително и такива, отпускани без рецепта." Ако проблемът Ви продължава, задължително се консултирайте с лекар.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Мога ли да комбинирам Фенистил гел с Алергозан таблетки или други лекарства против алергия?

Мнениеот Паулу Коелюв » 24 Сеп 2019, 10:58

Туй с комбинирането на лекарствата е опасна работа... Да не стане по-лошо? Звънни на доктора!
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта