Празнувате ли Световния ден на мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Празнувате ли Световния ден на мъжете?

Мнениеот Паулу Коелюв » 05 Ное 2019, 11:28

Днес е световният ден на мъжете. И тъй като през последните години възприемаме много празници (сещам се за Хелоуин и Св. Валентин), никак няма да е зле да превърнем в традиция и този. Мисля, че мъжете напълно ще се съгласят с мен. Редно е някак си, щом има световен ден на жената – 8-ми март, да има и световен ден на мъжа. И него си го има още от 1999 година, но 99% от „силния“ пол не знаят за неговото съществуване... :cool: Между другото България се е присъединила към страните, които отбелязват празника преди 8 години – през 2011-та.

Жените настояват за равни права и много държат на празника си – да се отбелязва подобаващо, да получават цветя, подаръци и специално внимание, но някак си услужливо забравят, че и мъжете им имат такъв ден, макар и сравнително отскоро. Дали това не е някаква форма на дискриминация спрямо нас, питам се?... :wink:

Та, въпросът ми към дамите е: С какво ще изненадате и зарадвате днес своите приятели и съпрузи?
А мъжете ще отбележат ли по някакъв начин празника?
Момчета, според мен си е редно да празнуваме! Честит празник! :drinkingcheers:
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Празнувате ли Световния ден на мъжете?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 05 Ное 2019, 12:45

Ами, честит празник, щом си рекъл! :grin:
Няма да е лошо да го отпразнуваме. Аз лично до сега не съм, но никога не е късно да започне човек! :cheers:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Празнувате ли Световния ден на мъжете?

Мнениеот mimeto96 » 05 Ное 2019, 20:02

Ми казвайте ги по-навреме тия работи! Сега какво да измисля да му купя на моя приятел?
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Празнувате ли Световния ден на мъжете?

Мнениеот marchinko73 » 05 Ное 2019, 20:38

mimeto96 написа:Ми казвайте ги по-навреме тия работи! Сега какво да измисля да му купя на моя приятел?


Купи му една бутилка хубаво пиене... опаковай се с една панделка и подаръка готов! :grin:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта