Готови смеси за домашен хляб. Кои са добри?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Готови смеси за домашен хляб. Кои са добри?

Мнениеот Цвети Цветкова » 19 Дек 2019, 10:49

От няколко дни имаме хлебопекарна вкъщи. Още я разучавам и не съм я пробвала. Моя приятелка правя разкошен хляб с квас, но вкъщи нещо не го обичат, така че трябва да измисля друг вариант. Казаха ми, че в Метро има готови смеси за домашен хляб за хлебопекарна. И били много видове - пълнозърнест, многозърнест, бял, ръжен, със слънчогледови и тиквени семки, с ленено семе, булгур, пшенични кълнове... Освен това в сместа си имало всичко необходимо – само добавяш вода... Ползвали ли сте ги? Кои от тях са хубави? В други магазини дали ги има, че Метро ми е малко далече и не ми се разхожда до там само за едно нещо?
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Готови смеси за домашен хляб. Кои са добри?

Мнениеот Елена Стоянова » 19 Дек 2019, 12:22

Ползвала съм готови смеси за домашен хляб на Мелко и съм доволна от пълнозърнестия и многозърнестия микс. В Билла съм виждала и немски смеси за хлебопекарна, но не съм ги ползвала и не мога да кажа дали са добри.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Готови смеси за домашен хляб. Кои са добри?

Мнениеот Тонина90 » 20 Дек 2019, 16:01

Според мен, готовите смеси не са най-доброто за домашния хляб. Но са удобни за домашна употреба. Не мога да кажа коя е най-добрата смес за домашна хлебопекарна, но каквото намерите, взимайте. По цената е добър ориентир - евтиното не е хубаво.
Тонина90
 
Мнения: 45
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:42

Re: Готови смеси за домашен хляб. Кои са добри?

Мнениеот Пламена И. » 21 Дек 2019, 11:36

Германските смеси са добри, но са малко скъпи. Вкъщи най-много харесваме многозърнестия хляб. И другите не са лоши.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23


Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта