Уред за микроиглена мезотерапия - какъв да избера?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Уред за микроиглена мезотерапия - какъв да избера?

Мнениеот Пламена И. » 18 Яну 2020, 14:59

Здравейте! Преди да предприема тази стъпка, искам да се консултирам с дамите от форума. Решила съм да си закупя уред за мезотерапия за домашни условия и да поведе както се казва решителна битка с бръчките и стриите. Като прегледах предлаганите продукти в интернет, не успях да преценя кой да избера. Уредите са доста и цената им е различна. Има някои доста скъпички, но на евтините пък не бих се доверила, особено на произведените в Китай.
Но не само качеството и цената са ми важни. Не съм прилагала тази процедура до сега и не зная доколко е ефективна... Разбрах, че е и доста болезнена, но болката ще я изтърпя, само да има ефект! Дайте предложения за марка и производител, моля и споделете впечатления. Заслужава ли си инвестицията?
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Уред за микроиглена мезотерапия - какъв да избера?

Мнениеот Елена Стоянова » 19 Яну 2020, 12:05

Качествените уреди за микроиглена мезотерапия са скъпи. Ако не си я правила тази процедура, съветвам те първо да опиташ в козметичен или дерматологичен център и тогава да прецениш дали да си купуваш уред за домашно ползване.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Уред за микроиглена мезотерапия - какъв да избера?

Мнениеот Цвети Цветкова » 20 Яну 2020, 10:27

Аз не бих рискувала с тази манипулация. Все пак е някакво нараняване на кожата, макар и повърхностно.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Уред за микроиглена мезотерапия - какъв да избера?

Мнениеот mimeto96 » 23 Яну 2020, 11:20

Цвети Цветкова написа:Аз не бих рискувала с тази манипулация. Все пак е някакво нараняване на кожата, макар и повърхностно.


Как действа този уред за микроиглена мезотерапия? За какво го ползвате?
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Уред за микроиглена мезотерапия - какъв да избера?

Мнениеот Цвети Цветкова » 27 Яну 2020, 13:26

mimeto96 написа:
Цвети Цветкова написа:Аз не бих рискувала с тази манипулация. Все пак е някакво нараняване на кожата, макар и повърхностно.


Как действа този уред за микроиглена мезотерапия? За какво го ползвате?


Най-просто казано - този уред има множество миниатюрни иглички, които леко убождане на повърхността на кожата стимулират произвеждането на колаген. С уреда се вкарват и подходящи „коктейли“ от витамини, минерали, аминокиселини, хиалуронова киселина, колаген и др. Използва се за отстраняване на бръчки, стрии, петна, разширени пори и белези от акне...
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Уред за микроиглена мезотерапия - какъв да избера?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 28 Яну 2020, 18:09

Аз имам такъв уред на Dr. Pen модел М5. Доволна съм от действието му и мога да кажа, че процедурата не е болезнена. Усещането е като да речем след леко слънчево изгаряне. Възможно е след това третираното място леко да се подуе, но минава най-много за 24 часа. Според мен инвестицията си заслужава.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Уред за микроиглена мезотерапия - какъв да избера?

Мнениеот Пламена И. » 31 Яну 2020, 16:30

lyuta_chushka95 написа:Аз имам такъв уред на Dr. Pen модел М5. Доволна съм от действието му и мога да кажа, че процедурата не е болезнена. Усещането е като да речем след леко слънчево изгаряне. Възможно е след това третираното място леко да се подуе, но минава най-много за 24 часа. Според мен инвестицията си заслужава.


Значи си доволна от този уред? Ще проверя какви модели на Dr. Pen се предлагат.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23


Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта