Здравен туризъм в област Варна /анонимна анкета с образователна цел/

Здрав дух, здраво тяло и...на път! За запалени туристи, спортисти и активни хора.

Здравен туризъм в област Варна /анонимна анкета с образователна цел/

Мнениеот aleksandarp22 » 20 Яну 2020, 16:18

Здравейте! Следната анкета е анонимна и изцяло с образователна цел, за това който има желание нека да я попълни и при още по-голямо желание може да я разпространи, за да достигне до по-голяма аудитория и да има по-добри резултати. Благодаря предварително на всеки, който ще отдели от времето си! Краен срок за попълване на анкетата 25-ти януари!!! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
aleksandarp22
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Яну 2020, 16:11

Re: Здравен туризъм в област Варна /анонимна анкета с образователна цел/

Мнениеот marchinko73 » 20 Яну 2020, 16:56

Кой прави проучването и за каква образователна цел? Дайте малко повече информация. Нямам против да участвам, но може ли още малко инфо? :smile:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Здравен туризъм в област Варна /анонимна анкета с образователна цел/

Мнениеот lyuta_chushka95 » 20 Яну 2020, 17:30

А ако не си бил на здравен туризъм, а само като обикновен турист? Полезно ли ще ви е мнението ми?
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Здравен туризъм в област Варна /анонимна анкета с образователна цел/

Мнениеот aleksandarp22 » 20 Яну 2020, 18:07

marchinko73 написа:Кой прави проучването и за каква образователна цел? Дайте малко повече информация. Нямам против да участвам, но може ли още малко инфо? :smile:

Здравейте! Проучването се извършва от мен, Александър Попов и колежката ми, Мехнур Салиева /студенти в специалност Здравен мениджмънт, 3-ти курс/ по определена дисциплина, която изучаваме в Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ гр. Варна. Целта на анкетата е да се придобие повече информация относно Здравния туризъм и до колко той се използва или не.
aleksandarp22
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Яну 2020, 16:11

Re: Здравен туризъм в област Варна /анонимна анкета с образователна цел/

Мнениеот aleksandarp22 » 20 Яну 2020, 18:12

lyuta_chushka95 написа:А ако не си бил на здравен туризъм, а само като обикновен турист? Полезно ли ще ви е мнението ми?

Здравейте! За цел на проучването ни имаме Здравен туризъм, а не сектор Туризъм. Но ако имате желание можете да разгледате анкетата и да придобиете повече представа за нея, тъй като тя цели да проучи дали хората ползват или не услугата Здравен туризъм.
aleksandarp22
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Яну 2020, 16:11

Re: Здравен туризъм в област Варна /анонимна анкета с образователна цел/

Мнениеот marchinko73 » 20 Яну 2020, 18:14

aleksandarp22 написа:
marchinko73 написа:Кой прави проучването и за каква образователна цел? Дайте малко повече информация. Нямам против да участвам, но може ли още малко инфо? :smile:

Здравейте! Проучването се извършва от мен, Александър Попов и колежката ми, Мехнур Салиева /студенти в специалност Здравен мениджмънт, 3-ти курс/ по определена дисциплина, която изучаваме в Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ гр. Варна. Целта на анкетата е да се придобие повече информация относно Здравния туризъм и до колко той се използва или не.


Супер! Попълних анкетата. Успех, младежи! :thumbup:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Спорт, туризъм и здраве

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта