Йога клуб в Хасково - моля за мнения и препоръки

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Йога клуб в Хасково - моля за мнения и препоръки

Мнениеот mimeto96 » 21 Яну 2020, 17:27

Здравейте! Както вече ви казах, искам да се занимавам с йога и да водя здравословен начин на живот. Разбрах, че само с четене в интернет и гледане на клипчета в youtube няма да стане. Явно ми трябва обучение и затова реших да се запиша на курс по йога. Обаче не зная какъв да избера. Зная за 1-2 в Хасково, но само като име... нищо повече. Моля по-запознатите да ме насочат. Ще се радвам да ми препоръчате и йога клуб в Хасково, който според вас е добър за начинаещи като мен. Благодаря!
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Йога клуб в Хасково - моля за мнения и препоръки

Мнениеот lyuta_chushka95 » 22 Яну 2020, 11:29

Аз не съм от Хасково, но моя колежка и приятелка, която е от там и се занимава с йога, ми е споменавала, че посещава клуб “Намасте” и е много доволна.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Йога клуб в Хасково - моля за мнения и препоръки

Мнениеот mimeto96 » 22 Яну 2020, 15:25

lyuta_chushka95 написа:Аз не съм от Хасково, но моя колежка и приятелка, която е от там и се занимава с йога, ми е споменавала, че посещава клуб “Намасте” и е много доволна.


Много благодаря! Има ли повече информация за този йога клуб? Къде се намира в Хасково?
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Йога клуб в Хасково - моля за мнения и препоръки

Мнениеот lyuta_chushka95 » 29 Яну 2020, 12:31

mimeto96 написа:
lyuta_chushka95 написа:Аз не съм от Хасково, но моя колежка и приятелка, която е от там и се занимава с йога, ми е споменавала, че посещава клуб “Намасте” и е много доволна.


Много благодаря! Има ли повече информация за този йога клуб? Къде се намира в Хасково?


Аз не познавам много добре Хасково, но в информацията пише, че се намира сбирките се провеждат в читалище "Св. Климент Охридски" на ул. Добруджа 42
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта