Йонофореза или утразвук за почистване на лицето?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Йонофореза или утразвук за почистване на лицето?

Мнениеот Цвети Цветкова » 05 Фев 2020, 12:46

Здравейте! Коя според вас е по-подходящата процедура за почистване на лицето - йонофореза или утразвук? До сега не съм си правила такива и бих искала да събера малко мнения, преди да опитам. Имам малко пигментни петна и разширени капиляри, които бих искала да коригирам. Изчетох доста неща по темата, но друго си е да ти го каже някой от личен опит. Как точно се случват нещата? Има ли болка или зачервяване при някоя от тези процедури? Ако има някакви видими странични ефекти – за колко време отшумяват?
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Йонофореза или утразвук за почистване на лицето?

Мнениеот Пламена И. » 05 Фев 2020, 16:41

За йонофорезата нищо не мога да кажа, но съм ходила за почистване на лицето с ултразвук и съм много доволна от резултата. След процедурата чувствах кожата си много мека и освежена. Няма никакви неприятни усещания като болка и парене.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Йонофореза или утразвук за почистване на лицето?

Мнениеот iriny » 05 Фев 2020, 18:20

Аз съм си правила йонофореза преди време. Последно беше през лятото за хидратиране на кожата. Не мога да кажа, че усещането е неприятно... може би имам нещо като метален вкус в устата - нищо особено. Иначе съм доволна от ефекта.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Йонофореза или утразвук за почистване на лицето?

Мнениеот zlati1459 » 06 Фев 2020, 09:26

Здравейте! Аз имам вкъщи ултразвукова четка за почистване на лице. Използвам я сама и съм страшно доволна.След всяко почистване кожата на лицето ми става гладка и веднага я усещам по-мека и излизат на повърхността всички черни и бели точки. Само непосредствено след използването й лицето ми се зачервява, но нанасям хидратиращ крем и съвсем бързо изчезва зачервяването.
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Йонофореза или утразвук за почистване на лицето?

Мнениеот Цвети Цветкова » 06 Фев 2020, 11:01

zlati1459 написа:Здравейте! Аз имам вкъщи ултразвукова четка за почистване на лице. Използвам я сама и съм страшно доволна.След всяко почистване кожата на лицето ми става гладка и веднага я усещам по-мека и излизат на повърхността всички черни и бели точки. Само непосредствено след използването й лицето ми се зачервява, но нанасям хидратиращ крем и съвсем бързо изчезва зачервяването.


Здравейте! Това е много полезна информация, благодаря! Каква марка е четката? Може ли да се закупи онлайн?
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Йонофореза или утразвук за почистване на лицето?

Мнениеот Nely Nel » 10 Фев 2020, 18:33

Аз също съм ходила на козметик за почистване на лицето с ултразвук заради проблемите с акнето. След процедурата кожата наистина я чувствам мека и освежена, но за съжаление не повлиява на моя проблем. Иначе е безболезнено и дори приятно.
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron