Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!
Правила на форума
Добави отговор

Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

Да.
11
46%
Не.
8
33%
Не мога да реша.
5
21%
 
Общо гласове : 24

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

01 Юни 2020, 10:02

По-скоро бих се ваксинирала... Надявам се наистина да се намери качествена ваксина за коронавируса.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

02 Юни 2020, 09:56

Не съм сигурен, че бих се подложил на такава ваксинация, предвид недостатъчния период на изпитване. Както каза Pavel Andreev това може да доведе до много големи проблеми. Надявам се, че няма да я направят задължителна.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

03 Юни 2020, 11:07

И аз все още нямам окончателно мнение по въпроса за ваксината срещу COVID-19. Принципно не съм против. Ето, според изследванията БЦЖ ваксината ни е предпазила до голяма степен от коронавируса, затова при нас случаите са по-малко, отколкото в другите страни. Но и аз съм съгласна, че трябва да е по избор.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

04 Юни 2020, 10:12

Не съм много компетентен по въпроса с ваксините, но тази бих си я направил, стига да действа.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

08 Юни 2020, 09:01

Пламена И. написа:И аз все още нямам окончателно мнение по въпроса за ваксината срещу COVID-19. Принципно не съм против. Ето, според изследванията БЦЖ ваксината ни е предпазила до голяма степен от коронавируса, затова при нас случаите са по-малко, отколкото в другите страни. Но и аз съм съгласна, че трябва да е по избор.

Аз май нямам БЦЖ ваксина. Това означава ли, че съм по-застрашен от тези, които имат?

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

09 Юни 2020, 09:26

Аз също бих се ваксинирала. Надявам се скоро да има надеждна ваксина срещу covid-19!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

10 Юни 2020, 10:12

Не мога да отговоря еднозначно на този въпрос. Най-вече заради това, че за въпросната ваксина все още няма ясна и точна информация.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

16 Юни 2020, 10:00

А не ви ли притеснява, че с тази ваксина може да се сдобиете с чип? Имаше такава информация във фейса...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

17 Юни 2020, 09:19

CekoVW написа:А не ви ли притеснява, че с тази ваксина може да се сдобиете с чип? Имаше такава информация във фейса...

Айде и ти! Вие с marchinko73 да не сте се наговаряли? Дръжте се сериозно!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

18 Юни 2020, 09:18

lyuta_chushka95 написа:
CekoVW написа:А не ви ли притеснява, че с тази ваксина може да се сдобиете с чип? Имаше такава информация във фейса...

Айде и ти! Вие с marchinko73 да не сте се наговаряли? Дръжте се сериозно!

Ами то не може постоянно да сме сериозни... Ще вземат да ни изпопадат пломбите от стискане на зъби! :lol:
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3