Болки след нормално раждане

Болки след нормално раждане

Мнениеот gerkaferka » 07 Юни 2020, 17:37

Здравейте, преди 2 седмици родих нормално, беше малко трудно раждане от гледна точка на това, че бебето беше в неудобна позиция и излезе малко по-трудно. Лекарят и акушерката на няколко пъти ме натиснаха силно по корема, а по време на контракциите 3 или 4 пъти лекарят си пъхаше ръката в мен, може би, за да намества главата на бебето, нямам представа, а и изобщо не бях в състояние да мисля и да питам тогава. Въпросът ми е, вече мина толкова време, аз все още имам болки в корема, особено там където ме натискаха, отделно постоянно ми къркорят червата, каквото и да ям става бунт в стомаха ми. До тоалетна ходя нормално горе-долу,не съм вдигала температура или нещо такова, но болките в корема ме притесняват наистина. Усилват се когато взимам бебето в ръце и го задържа малко повече. Имам и болки, подобни на менструалните, но предполагам това е в реда на нещата.В болницата като минаваха лекарите, натискаха корема и казваха, че всичко е наред, обаче вече почвам да се притеснявам. Имам ли основание според вас или е нормално още да се чувствам като пребита..
gerkaferka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Юни 2020, 16:49

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта