Препоръчайте ми добър уролог в Стара Загора или Пловдив

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Препоръчайте ми добър уролог в Стара Загора или Пловдив

Мнениеот Виолета Х. » 18 Юни 2020, 19:45

Здравейте! Баща ми има проблеми с простатата. Оплаква се от често уриниране, слаба струя и парене. Ходи на преглед при уролог и той му е казал, че увеличението на простатата му е нормална за неговата възраст. Пие Простамол Уно, но без особен ефект. Искам да го заведа на специалист в Стара Загора или в Пловдив, да го прегледа и да му назначи изследвания. Видях няколко имена на лекари в интернет, но за съжаление нищо не ми говорят. Моля, ако имате впечатление от добър уролог в тези градове или ваши познати са доволни от някой доктор, да ми го препоръчате. Благодаря!
Виолета Х.
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Фев 2020, 12:14

Re: Препоръчайте ми добър уролог в Стара Загора или Пловдив

Мнениеот Пламена И. » 19 Юни 2020, 09:28

В Стара Загора мога да препоръчам д-р Димитър Христов Радоев. Много добър уролог. Баща ми ходи за преглед и консултации при него.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Препоръчайте ми добър уролог в Стара Загора или Пловдив

Мнениеот iriny » 22 Юни 2020, 10:05

За Пловдив препоръчвам д-р Димитър Матеев. Мой близък се лекува при него.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Препоръчайте ми добър уролог в Стара Загора или Пловдив

Мнениеот eli.ivanova » 22 Юни 2020, 13:00

Каквито и прегледи и консултации да му направят - все тая. С лекарства увеличена простата не се лекува, а само се задълбочава проблема. Може и камъни да се появят, да се прецака функцията на мехура. Трябва си операция, най-добре лазарна, ако нямате пари - обикновена
eli.ivanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юни 2020, 12:58

Re: Препоръчайте ми добър уролог в Стара Загора или Пловдив

Мнениеот Виолета Х. » 25 Юни 2020, 19:04

Благодаря за препоръките и мненията! Видях, че д-р Димитър Матеев също и оперира и реших да се обърна към него.
Виолета Х.
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Фев 2020, 12:14

Re: Препоръчайте ми добър уролог в Стара Загора или Пловдив

Мнениеот Евгения.Генчева » 10 Юли 2020, 18:57

Препоръчвам проф. Дечев от СВ.Георги.Той оперира съпруга ми и останахме много доволни.И до ден днешен ходим само при него. Много е човечен.Не сме платили нищо за лечение.0888946357 това е личният му телефон.
Евгения.Генчева
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Май 2018, 20:51


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron