Коланол може ли да се пие от човек с гастрит?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Коланол може ли да се пие от човек с гастрит?

Мнениеот Gospodin Petrov » 01 Юли 2020, 19:29

Здравейте!
Ако може да ми отговорите на няколко въпроса относно Коланол. С остър гастрит съм и на няколко пъти ми се наложи да посетя болницата след прием на силни хапчета за болка в ставите. Препоръчаха ми Collanol като заместител. В листовката не видях да пише нещо за дразнене на стомаха. Мога ли да ги пия тия капсули? Също така не пише и кога се приемат - преди или след ядене. И това, което най-вече ме интересува, при положение, че са подходящи за моето състояние - колко дълго трябва да ги пия, за да почувствам ефекта от тях?
Gospodin Petrov
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Яну 2020, 12:02

Re: Коланол може ли да се пие от човек с гастрит?

Мнениеот ganka67 » 02 Юли 2020, 09:18

Тази хранителна добавка е добра и би могла да ти помогне. Действието е индивидуално. При положение, че имаш гастрит е хубаво да пиеш капсулите след храна... Иначе няма предписание за времето на приема.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Коланол може ли да се пие от човек с гастрит?

Мнениеот Gospodin Petrov » 03 Юли 2020, 09:16

ganka67 написа:Тази хранителна добавка е добра и би могла да ти помогне. Действието е индивидуално. При положение, че имаш гастрит е хубаво да пиеш капсулите след храна... Иначе няма предписание за времето на приема.

Благодаря! А случайно да знаете дали се отразяват на кръвното налягане?
Gospodin Petrov
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Яну 2020, 12:02

Re: Коланол може ли да се пие от човек с гастрит?

Мнениеот ganka67 » 06 Юли 2020, 09:28

Не мисля, че коланол може да се отрази драстично на кръвното налягане, освен може би леко да го понижи заради куркумата, която е една от съставките.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Коланол може ли да се пие от човек с гастрит?

Мнениеот Gospodin Petrov » 21 Юли 2020, 09:18

Благодаря за компетентните отговори! Купих втора опаковка Коланол. Не зная дали е самовнушение или наистина действа, но се чувствам добре. Колко дълго мога да го пия?
Gospodin Petrov
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Яну 2020, 12:02

Re: Коланол може ли да се пие от човек с гастрит?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 22 Юли 2020, 09:06

Gospodin Petrov написа:Благодаря за компетентните отговори! Купих втора опаковка Коланол. Не зная дали е самовнушение или наистина действа, но се чувствам добре. Колко дълго мога да го пия?

Collanol може да се приема между 3 и 6 месеца. Зависи от състоянието Ви.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron