АДЕНУРИК -СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

АДЕНУРИК -СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ?

Мнениеот КРАСИМИР » 29 Сеп 2020, 12:56

ТРЕТА ГОДИНА ПИЯ АДЕНУРИК +ТРИФАС И КОНКОР.ЧЕТА В ЛИСТОВКИТЕ, ЧЕ АДЕНУРИКА ВЛИЯЕ НА МУСКУЛИТЕ.
ОЩЕ ПЪРВАТА ГОДИНА СЕ ПОЯВИХА БОЛКИ В МУСКУЛИТЕ НА КРАКАТА -ПРИ НАЙ-МАЛКИЯ НАКЛОН СЛЕД 30М. КРАКАТА МИ ОТМАЛЯВАТ -ВСЕ ЕДНО СЪМ БЯГАЛ ТРИ КИЛОМЕТРА, И ТРЯБВА ПОНЕ ЗА ПОЛОВИН МИНУТА ДА СПРА. ИМА ПЕРИОДИ, КОГАТО И ПРИ РАВЕН ТЕРЕН НА ВСЕКИ 500-600М. ТРЯБВА ДА СПИРАМ. ИМАМ НЕПРОВЕРЕНА ИНФОРМАЦИЯ, ЧЕ И ПРИ ДРУГИ, КОИТО УПОТРЕБЯВАТ АДЕНУРИК, СЕ ПОЯВЯВА СЪЩОТО.
АКО НЯКОЙ ДРУГ ИМА СЪЩИТЕ СИМПТОМИ, МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ, ЗА ДА РЕША ДАЛИ ДА ГО СПРА ИЛИ ТЪРСЯ ЗАМЕСТИТЕЛ
КРАСИМИР
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Яну 2018, 11:25

Re: АДЕНУРИК -СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ?

Мнениеот петямаркова » 01 Окт 2020, 16:44

Каква доза Аденурик пиеш.Всеки ден ли я пиеш?А взимаш ли нещо за профлактика на бъбреците?
петямаркова
 
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Авг 2019, 20:55

Re: АДЕНУРИК -СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ?

Мнениеот matoma » 26 Окт 2020, 11:54

Имам същите симтоми след 3 г, употреба на Аденурик 80 мг, всеки ден по половин хапче. Свалих пикочната киселина до 190 и по-малко /под нормата/, но започнаха проблемите с краката. Преди две години започах забелжимо да си влача краката, а от година имам тежки проблеми с обикновеното ходене, което от удоволствие се превърна в мъчение. Чувствам безсилие и тежест в областта на кръста, все едно нося торба с цимент /при продължително ходене/. До преди две седмици не съм имал болки в краката, но внезапно сино ме забоя десният ахилес без никаква видима причина. След консултация с лекар ми предписаха по 1 табл. дневно Прамипексол 0,18 мг, без особен ефект след двуседмична терапия. Днес видях вашето съобщение и подскочих, доколкото симптомите удивително съвпадат. Склонен съм да разровя светвните записи и да потърся адекватна инфо за употребата на Аденурик...
matoma
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Окт 2020, 11:08


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта