Джуниър Ангин как действа ?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Джуниър Ангин как действа ?

Мнениеот upsurd » 12 Яну 2012, 22:32

Видях в е-аптеката ви този продукт,и искам да питам дали е само обезболяващо действието му или и лечебно,ако някой го е пробвал да сподели мнение.
upsurd
 
Мнения: 23
Регистриран на: 08 Яну 2012, 11:08

Re: Джуниър Ангин как действа ?

Мнениеот Margo » 15 Яну 2012, 15:09

upsurd написа:Видях в е-аптеката ви този продукт,и искам да питам дали е само обезболяващо действието му или и лечебно,ако някой го е пробвал да сподели мнение.

Съставките на джуниър ангин обекчават зачервеното гърло и лекуват възпалената лигавица на устната кухина. Тези таблетки са със същите съставки като Нео Ангин, но е предзначен специално за деца.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Джуниър Ангин как действа ?

Мнениеот upsurd » 16 Яну 2012, 21:59

Ясно че е за деца,за дете питам.Чудно ми е как да го накарам да смуче таблетката. :D :D :D Най вероятно ще я схруска,и едва ли ще има същия ефект като да се смуче.Някаква идея :?:
upsurd
 
Мнения: 23
Регистриран на: 08 Яну 2012, 11:08

Re: Джуниър Ангин как действа ?

Мнениеот FramarModEli » 17 Яну 2012, 12:46

upsurd написа:Видях в е-аптеката ви този продукт,и искам да питам дали е само обезболяващо действието му или и лечебно,ако някой го е пробвал да сподели мнение.

Джуниър Ангин е ефикасно средство при възпаление и болки в гърлото.
Когато се смучат таблетките, исландският мъх образува филм за билкова основа върху устната и фарингеална лигавица и ги предпазва. Смученето осигурява равномерното разпределение на активното вещество върху лигавицата.
Затова таблетките са показани при деца, над 4 годишна възраст, които могат да следват инструкциите на родителите и да смучат таблетките.
FramarMod2
FramarModEli
 
Мнения: 81
Регистриран на: 15 Апр 2011, 09:30

Re: Джуниър Ангин как действа ?

Мнениеот eli » 22 Мар 2012, 10:43

Аз вече втори ден давам таблетките, но като че ли няма ефект, все още се оплаква от болки в гърлото, а от днес взе и да кашля. Мисля да ги сменя с някакви други таблетки :?
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта