Ефикасни ли са термо-серумите за отслабване?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Ефикасни ли са термо-серумите за отслабване?

Мнениеот VIVI » 07 Мар 2012, 16:45

Здравейте на всички :)
Доскоро използвах термо-серума на Evelin, но знам, че е хубаво да се редуват с продукти от различни марки, защото организма привиква към съставките и те в един момент спират да действат. Препоръчаха ми този продукт МОНИДА термален гел за локално отслабване и стяганe Някой използвал ли го е и имате ли отзиви за него?
VIVI
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Мар 2012, 16:02

Re: Ефикасни ли са термо-серумите за отслабване?

Мнениеот eli » 15 Мар 2012, 16:43

Аз не съм използвала такъв серум, а тези които са обикновените, но работа не ми свършиха. не знам този вид който са загряващи, може да имат някакъв ефект, но едвали за 2 седмици ще се здобиеш с мечтаната фигура ;)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Ефикасни ли са термо-серумите за отслабване?

Мнениеот teddy » 16 Мар 2012, 11:17

И аз да споделя мнение тук. На мен специално термо серума на Евелин ми действа най-добре от всички. В началото го използвах всеки ден след баня, а след това профилктично 1-2 пъти седмично. Наистина загрява и има видим ефект. Със сигурност е хубаво да се съчетават нещата и да не се разчита единствено на козметичните продукти - здравословно хранене и малко спорт също ще са от полза ;)
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Ефикасни ли са термо-серумите за отслабване?

Мнениеот e64 » 23 Сеп 2012, 13:35

Здр искам да споделя за този крем Монида-термал ползвам го от известно време но през ноща е ужас меко казано загрява пари не може да се спи дали е нормално кои да попитам? през деня някяк е по леко но вечер ела да видиш.....какво се получава тогава и така ли трябва да бьде дано някои ми отговори
e64
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Юни 2012, 23:29

Re: Ефикасни ли са термо-серумите за отслабване?

Мнениеот electra_edd » 21 Фев 2013, 12:06

Само с термо- серуми няма как да станат нещата според мен. Загряването единствено може да омекоти кожата. Не зная дори дали действа на целулитните клетки. Но за отслабване...да, ако е съчетан със спорт.
electra_edd
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Фев 2013, 10:22

Re: Ефикасни ли са термо-серумите за отслабване?

Мнениеот renyto » 06 Мар 2013, 21:54

и аз съм се насочила към Евелин, доста добри отзиви за него получих :)
renyto
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Мар 2013, 21:25

Re: Ефикасни ли са термо-серумите за отслабване?

Мнениеот djudjanka » 07 Май 2013, 14:27

Аз съм ползвала на Биотен, но се чудя дали не са вредни за кожата? :roll:
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта