Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.
Правила на форума
Добави отговор

Re: А книги четете ли?

13 Дек 2012, 11:00

Старая се. Не ми понасят съвременните блудкави заглавия, залели Пингвините. Изтеглила съм си няколко гигабайта книги и като ми се съберат 2-3 почивни дни, току "изям" някоя.
В момента чета "Мечо Пух" :lol:

Re: А книги четете ли?

25 Дек 2012, 03:23

Тази година не съм прочела нито една книга. Но пък подарих 2 на приятелки:) И те ми ги разказаха:)) Бяха над 500 страници;) Пак съм направила нещо хубаво:)))

Re: А книги четете ли?

11 Яну 2013, 10:54

Препоръчайте някоя книга с психологическа насоченост, ненатоварваща и интересна :P

Re: А книги четете ли?

18 Фев 2013, 22:23

много обичам да чета книги,особенно преди лягане-успокояват ме и допринасят за спокойния ми сън....

Re: А книги четете ли?

23 Фев 2013, 15:09

Сърбят ме пръстите да подхвана Гордост и предразсъдъци :lol: Взела съм си лед лампа, имам и още 4 книги в режим на изчакване и само да се видя със свободна минутка, ще ги изям с кориците.

Re: А книги четете ли?

06 Мар 2013, 00:47

последното,което четох беще-Смъртта на великите босове-интересна е...

Re: А книги четете ли?

28 Мар 2013, 14:43

За любителите на парфюми...препоръчвам книгата "Ухание на мрак" . Една мистична история за копнежа и любовта, в основата на която стоят парфюмите

Re: А книги четете ли?

28 Юни 2013, 13:15

Горещо препоръчвам романа на Е. Л. Джеймс -„Петдесет нюанса сиво”. Книгата е супер!!! Завладява с думите, които мъжете забравят да казват, а жените искат да чуят.
Има ли я в електронен вариант?

Re: А книги четете ли?

01 Юли 2013, 14:19

Четете колкото може повече! Напълно реално е една книга да ви избави от депресията. ;)

Re: А книги четете ли?

29 Юли 2013, 11:38

Горещо препоръчвам романа на Е. Л. Джеймс -„Петдесет нюанса сиво”. Книгата е супер!!! Завладява с думите, които мъжете забравят да казват, а жените искат да чуят.
Останах със смесени впечатления от първата книга от трилогията. Безспорен обаче е фактът, че сексът продава!
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6