Тоалетни води и козметика за малки госпожици

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот Raq Apostolova » 08 Ное 2012, 14:47

Здравейте, дъщеричката ми е на 8 и е луда фенка на феите на Уинкс. Дали няма да намеря някъде тоалетни води и детска козметика на Уинкс. Искам също така да попитам на каква възраст бяха вашите деца, когато им подарихте първата козметика? Време ли е да купим вече гланц за устни и лак за нокти?
Ако има други мами на вече подрастващи госпожици, които започват да се контят пред огледалото нека да споделят.
Raq Apostolova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Ное 2012, 12:36

Re: Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот beautymaniac » 09 Ное 2012, 18:12

Аз наскоро поръчах на моята ето тази тоалетна водаhttp://bg.strawberrynet.com/perfume/air-val-international/minnie-mouse-eau-de-toilette-spray/139287/#DETAIL и тя беше повече от щастлива. Иначе гланц за устни ползва на Бочко, редовно се маже с кремовете ми за ръце, а за лака за нокти - това лято баба й не спря да я лакира. Много е кокетна и обича да се конти :D :D :D Да не забравя да кажа - на 7 години е :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот lini_leni » 02 Окт 2013, 16:28

Според мен, такова нещо е крайно ненужно, та те са още бебета и миришат на такива, защо са им тоалетни води и т.н. да не говорим,че все още кожата им е нежна, а едва ли в по-голямата част от продуктите знаете какво се съдържа и колко е безвредно. И все пак няма да спрат да настояват, тук вече е въпрос на комуникация между вас и детето ви. :)
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот pepa1974 » 12 Мар 2014, 17:18

lini_leni написа:Според мен, такова нещо е крайно ненужно, та те са още бебета и миришат на такива, защо са им тоалетни води и т.н. да не говорим,че все още кожата им е нежна, а едва ли в по-голямата част от продуктите знаете какво се съдържа и колко е безвредно. И все пак няма да спрат да настояват, тук вече е въпрос на комуникация между вас и детето ви. :)

Споделям това мнение! Въобще не се знае доколко са безвредни съставките в тези продукти. Аз поне не съм запозната, коя съставка разграничава детска тоалетна вода от дамска такава и дали изобщо има лакове за нокти, които да са доказано безвредни за бебета и деца.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот Krum » 23 Яну 2015, 15:19

Момиченцата искат да правят това, което виждат от майките си, приятели имат дъщеря, която ходи лакирана винаги като майка си, сега ще стане на 6г.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот николаев » 06 Фев 2015, 12:03

На мен лично ми се вижда много грозно малко момиченце с лак за нокти, иначе някакъв балсам за устни, такива като нашите мъжки, защо не, хем ще предпазва, хем ще е красива :D
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот silver933 » 06 Фев 2015, 12:19

николаев написа:На мен лично ми се вижда много грозно малко момиченце с лак за нокти, иначе някакъв балсам за устни, такива като нашите мъжки, защо не, хем ще предпазва, хем ще е красива :D

И аз не го харесвам, може да се позволи на детенцето - понякога, на празник да речем, но не и ежедневно, но уви :) Пък и какво ад го мисля, аз имам син. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот Andrey » 10 Фев 2015, 14:37

Е крано ми се вижда вече, чак пък и парфюми и какво ли не, достатъчно е детето да е чисто, като порасне може да си се пръска колкото си иска ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот ivoblinc » 09 Ное 2016, 15:28

За мен безвредна козметика няма, какво остава деца да ползват! Но не виждам как може да се предотврати това нещо, момиченцата гледат майките си и искат и те така. Освен ако мамата не обича да се гримира :smile: , но и тогава не е гаранция.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Тоалетни води и козметика за малки госпожици

Мнениеот Rali_hr » 14 Ное 2016, 15:24

Може да се използват етерични масла за ароматизатори, да се направи някаква тинктура със спирт и само толкова, колкото да го има удоволствието от парфюмирането. А за козметиките може да вземете идеи от тук: topic-t13567.html
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта