Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота
Правила на форума
Добави отговор

Re: Предимствата на депилатоара

27 Яну 2015, 17:40

Ваня Стойчева написа:
Cuddy написа:Пропуснали сте да отбележите натрапчивия аромат, в повечето случаи меко казано отвратителен.

Кое има отврателен аромат?!

депилатоара :mrgreen:

Аз не виждам да има предимства честно казано, само недостатъци. :roll:

Re: Предимствата на депилатоара

27 Яну 2015, 18:09

Не ги харесвам, използвам си добрия стар епилатор само и това е, вярно боли, но когато се прави често не е никак страшно :)

Re: Предимствата на депилатоара

28 Яну 2015, 17:18

Ползвала съм 2-3 пъти като по-млада, става, когато бързаш за някъде или пък си на почивка с гаджето и не става да вадиш бръсначите. :lol:

Re: Предимствата на депилатоара

04 Мар 2015, 14:39

Има си предимства, наистина е удобно, когато сме някъде, където не е удачно да вадим особено епилатори и какво ли още не, лесно е аз съм доволна, винаги си вземам на почивка ;)

Re: Предимствата на депилатоара

22 Май 2015, 17:22

Това е най-безумно глупавия продукт, който са измисляли евър! :D Но явно е, че се купува, тъй като много фирми правят и депилатоари :idea:

Re: Предимствата на депилатоара

29 Юни 2015, 14:39

mimeto90 написа:Това е най-безумно глупавия продукт, който са измисляли евър! :D Но явно е, че се купува, тъй като много фирми правят и депилатоари :idea:

защо да е безсмислен, на мен лично много ми харесва, има своите удобства, няма опасност да се нарежа, нито пък ще ме боли, подходящ е за море и подобни. ;)

Re: Предимствата на депилатоара

19 Окт 2016, 10:04

На мен ми харесват такива депилиращи кремове, защото много бързо и много лесно събарят косъма поне при мен. Но сме си говорили, че много от жените пък точно обратното, прозират им после отдолу и не са доволни от ефекта. Явно си е до косъм и до кожа, както е при всяко депилиране.

Re: Предимствата на депилатоара

19 Окт 2016, 11:38

Едни са доволни, други не. Аз не виждам разлика дали депилатоар ползваш или бръсначка. Ефектът е един и същ.

Re: Предимствата на депилатоара

19 Окт 2016, 11:45

Електрическият епилатор според мен е най-доброто средство. Бързо, лесно и по всяко време може да си направите депилацията. Отсранява косъмчетата с корена. Но не се препоръчва епилаторът да се изплзва за интимните части.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2