Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Ябълките с обелки или без ?

02 Сеп 2015, 16:49

kauda написа:Не обичам да ям обелени плодове аз друго си е да е цял плод да си хапвам както ми е кеф ;)

Аз ги обичам нарязани на порции, освен ако не е праскова, тях си ги харесвам да ми текат по ръцете. :lol:

Re: Ябълките с обелки или без ?

03 Сеп 2015, 10:23

А ако си правим печени ябълки? :) Какво правим? Мдам, може би първо накисваме за час-два във вода,после печем и хапваме с удоволствие. :)

Re: Ябълките с обелки или без ?

03 Сеп 2015, 15:17

Lollipop написа:А ако си правим печени ябълки? :) Какво правим? Мдам, може би първо накисваме за час-два във вода,после печем и хапваме с удоволствие. :)

И аз си мисля, че с ябълките може да се процедира както с марулята, макар че наистина се чудя с какво ги мажат, че са така мазни и лъскави, надали е с вода само!

Re: Ябълките с обелки или без ?

11 Сеп 2015, 11:20

Чак толкова замисляне, :) като са от магазина ще ги направите опечени обелени, пак стават вкусни :)

Re: Ябълките с обелки или без ?

11 Сеп 2015, 12:19

Andrey написа:Чак толкова замисляне, :) като са от магазина ще ги направите опечени обелени, пак стават вкусни :)

о, дам с мноого мед отгоре и запечени, истинско блаженство:)

Re: Ябълките с обелки или без ?

18 Яну 2016, 16:17

На мен сами интересни био ябълките с надпис ЧНГ 2016! Как хем са Био хем имат някакъв такъв надпис?!?

Re: Ябълките с обелки или без ?

19 Яну 2016, 11:31

kauda написа:На мен сами интересни био ябълките с надпис ЧНГ 2016! Как хем са Био хем имат някакъв такъв надпис?!?

Хмм, не съм виждала такива, че къде продават био ябълки, че и с надпис да са :lol: :lol: :lol:

Re: Ябълките с обелки или без ?

13 Апр 2016, 09:55

kauda написа:На мен сами интересни био ябълките с надпис ЧНГ 2016! Как хем са Био хем имат някакъв такъв надпис?!?

Те са много интересен продукт, но тъй като почти преполовихме годината не могат да се намерят, очаквайте през декември пак. Не знам как ги правят.. ;)
Иначе аз си ям ябълките с обелките. Така де по-скоро така ги пия, понеже ябълките ги предпочитам в течен вид. :)

Re: Ябълките с обелки или без ?

13 Апр 2016, 16:03

mix_twix написа:
kauda написа:На мен сами интересни био ябълките с надпис ЧНГ 2016! Как хем са Био хем имат някакъв такъв надпис?!?

Те са много интересен продукт, но тъй като почти преполовихме годината не могат да се намерят, очаквайте през декември пак. Не знам как ги правят.. ;)
Иначе аз си ям ябълките с обелките. Така де по-скоро така ги пия, понеже ябълките ги предпочитам в течен вид. :)

Да то и аз, иначе не мога да ги понасям. Изяждам една ябълка и умирам от глад. :lol:

Re: Ябълките с обелки или без ?

14 Апр 2016, 10:54

Онзи ден си купих ябълки и ми направи впечатление, че са мазни и лепкави на пипане. Дори след като измих една, пак остана такава. С какво ги мажат тези продавачи? В такъв случай предпочитам да я обеля. Май само домашните ябълки не ги беля, независимо дали ги приготвям или ги ям така.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5