Окръжна болница в Пазарджик

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Окръжна болница в Пазарджик

Мнениеот yavor » 18 Окт 2013, 08:31

Внимавайте когато ходите на спешен център в болницата в Пазарджик.Детето е на три години и през цялата нощ беше с болки в корема и температура, отиваме в болницата на спешния център от там започнаха главоболията.Преглед от дежурния лекар и назначаване на изследваният,след като изследванията са готови се връщаме при дежурния лекар поглежда ги и обявява че детето е с пиелонефрит и ни изпраща на педиатър,отиваме до детското отделение чакаме за преглед.Появява се дежурна лекарка и преглежда детето и ни насочва за консултация при хирург,специалиста учуден преглежда детето и ни връща при детската лекарка.Докторката обявява че детето е с гнойна ангина и се нуждае от лечение в болница.Освен болки в корема и температура 38 градуса няма никакви симптоми.Аз отказвам детето ми да постъпи в болница след което ми беше написана рецепта с антибиотик и лекарство против повръщане.Кръвните изследвания са нормални,в урината и ма само кетони, кръвната захар е нормална, налепите по гърлото отсъстват.Въз основа на кое по точно искат да го приемат в болница.След консултация с други лекари се оказа че за момента няма никаква опасност докато не се появят други симптоми.За деня не се появиха и детето започна да се храни и на другият ден бяхме вече добре.И така в болницата не поставиха точна диагноза,от 8 часа до 11,30 лутане по отделенията и опит да ни настанят в болница какво да си мислим за професионализма на някои доктори. Може ли да се постави диагноза с какъвто и да е проблем с бъбреците без преглед на ехограф? Трябваше ли да се повторят изследванията ? Вирусни заболявания лекуват ли се с антибиотици ? И още много въпроси на които не получихме конкретен отговор.Това е истинското лице на нашето здравеопазване, бъдете здрави.
yavor
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Окт 2013, 08:02

Re: Окръжна болница в Пазарджик

Мнениеот Ivaylo » 15 Мар 2014, 10:16

Интересно е, че има доста отрицателни мнения за болницата в Пазарджик. Много и отрицателни.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron