Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот Lyomi » 20 Ное 2013, 14:59

Бразилското изправяне на косата е един от последните хитове, които заливат и България.
Това представлява третиране на косата с продукти, в които се съдържа кератин, по този начин косата стои изправена от 2 до 6 месеца, за тези, които не знаят.

Подлагали ли сте са на бразилско изправяне на косата и как ви повлия, а за колко дълго?

В сайтовете на салони за красота, които предлагат бразилско изправяне, пише, че косата не само не се изтощава, но дори се подхранва и възстановява.
Все пак съм малко скептично настроена към тази процедура, тъй като ми се вижда прекалено хубаво, за да е истина.

А искам да попитам тези, които знаят, понеже косата ми е доста тънка и съвсем не е дълга, та ми е интересно, каква би била цената на бразилското изправяне?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот moni.sparrow » 20 Ное 2013, 15:02

Наистина подхранва бразилското изправяне, колкото и невероятно да звучи! Преди време си намерих в Грабо страшна оферта на 40 лева процедурата, много съм доволна и наскоро ходих да си я подновявам! ;)
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот pavleta » 25 Авг 2016, 16:38

Зависи от продуктите, аз ще разпитам какво точно съдържат и тогава ще преценя дали да се подложа на такова нещо. Като съм гледала подобни прически наистина много добре изглежда косата - лъскава, здрава.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот Anka » 26 Авг 2016, 10:28

Направих си преди няколко месеца, косата ми беше изправена за около 4 месеца, после почна да се начупва. Излезе ми 70 лева процедурата. Не мога да кажа, че съм недоволна, косата ми не си промени състоянието.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот M.Tasheva » 26 Авг 2016, 11:18

Не съм си правила такова изправяне, малко ми е трудно да си представя как с препарат няколко месеца може косата да се поддържа права като дъска.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот Надя.Алексиева » 26 Авг 2016, 12:13

На мен ми обясниха колко хубава ще стане косата ми, как ще се съживи и как ще лъщи... Всъщност, я съсипах с тази процедура и вече месеци наред не мога да я оправя. Единственото ми решение е ножицата и носенето на косата вързана. Изгоря като след студено къдрене, а косъмът стана твърд и неуправляем. Като цяло - с преса ежедневно, такава съсипия не мога да си направя.
Надя.Алексиева
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Авг 2016, 12:10

Re: Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот gabinka_80 » 26 Авг 2016, 12:27

Надя.Алексиева написа:На мен ми обясниха колко хубава ще стане косата ми, как ще се съживи и как ще лъщи... Всъщност, я съсипах с тази процедура и вече месеци наред не мога да я оправя. Единственото ми решение е ножицата и носенето на косата вързана. Изгоря като след студено къдрене, а косъмът стана твърд и неуправляем. Като цяло - с преса ежедневно, такава съсипия не мога да си направя.

A реално, успя ли да се постигне някакъв ефект, т.е. косата ти да бъде изправена и за колко време продължи това? :roll:
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот Надя.Алексиева » 26 Авг 2016, 12:56

Надя.Алексиева написа:На мен ми обясниха колко хубава ще стане косата ми, как ще се съживи и как ще лъщи... Всъщност, я съсипах с тази процедура и вече месеци наред не мога да я оправя. Единственото ми решение е ножицата и носенето на косата вързана. Изгоря като след студено къдрене, а косъмът стана твърд и неуправляем. Като цяло - с преса ежедневно, такава съсипия не мога да си направя.
gabinka_80 написа:
Надя.Алексиева написа:На мен ми обясниха колко хубава ще стане косата ми, как ще се съживи и как ще лъщи... Всъщност, я съсипах с тази процедура и вече месеци наред не мога да я оправя. Единственото ми решение е ножицата и носенето на косата вързана. Изгоря като след студено къдрене, а косъмът стана твърд и неуправляем. Като цяло - с преса ежедневно, такава съсипия не мога да си направя.

A реално, успя ли да се постигне някакъв ефект, т.е. косата ти да бъде изправена и за колко време продължи това? :roll:

Права е все още /това, което не съм отрязяла/. Но не подлежи на нищо - къса се, хвърчи и е супер твърд косъмът. Все едно съм с кофти перука.
Надя.Алексиева
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Авг 2016, 12:10

Re: Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот Pipilota » 26 Авг 2016, 14:09

Ужасно! И то и рекламация да направиш, няма да ти върнат косата... Явно не при всеки помага. С маски не може ли да се подобри състоянието? Пробвала ли с с яйца или нещо друго да я подхраниш и да ѝ дадеш мекота?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Изпробвал ли е някой бразилско изправяне на косата?

Мнениеот preslavaslavova » 08 Сеп 2016, 19:02

Не съм, но не бих пробвала. Със сигурност вреди на косата.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта