Електрическа пинсета или електрическа игла?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Електрическа пинсета или електрическа игла?

Мнениеот dessiblond » 02 Яну 2014, 16:21

Има различни теми за епилация, но никъде в тях не срещнах този метод с електрическа игла или пинсета.

Силно се интересувам, кое от двете е с по-добър и по-траен ефект. Дали има значение за електрическата игла или пинсета от типа кожа или от косъма, колко е рус, дали е дълъг или къс?
Кола маската не ми влияе добре, а от фотоепилацията няма да има ефект, тъй като аз съм с много светла коса и кожа.

Не зная обаче как се ползват електрическите пинсети или игли, т.е. само за лицето ли се отнася тази процедура или може и за цялото тяло?

Кое би трябвало да даде по-сигурни и бързи резултати – електрическата пинсета или електрическата игла?
Самото название „електрическа игла” ми звучи доста болезнено, вие какво ще кажете?
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Електрическа пинсета или електрическа игла?

Мнениеот moni.sparrow » 02 Яну 2014, 16:24

Ходих преди време при козметик за премахване на окосмяването с електрическа пинсета, но не видях, кой знае какъв ефект. Космите растяха със същата скорост, не съм видяла да стават по-руси - като с епилатор. ;)
Затова реших и да си остана на това ефикасно и сравнително евтино решение! ;)
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Електрическа пинсета или електрическа игла?

Мнениеот Грохот » 27 Апр 2015, 16:08

Защо не пробваш с епилатор, аз откакто си махам окосмяването ползвам или кола маска, а сега вече епилатор и никога съм нямала проблеми, да не говорим, че почти и окосмяване нямам :lol:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Електрическа пинсета или електрическа игла?

Мнениеот dDedov » 28 Апр 2015, 10:43

Това нямам идея какво представлява, но не ми звучи много добре, а и колко дълготраен може да бъде ефектът? :roll:
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Електрическа пинсета или електрическа игла?

Мнениеот YoLindi » 07 Май 2015, 13:14

За нито едно от двете не съм чувала, но и двете ми звучат гадно и болезнено, особено болезнено :| всъщност сега разгледах малко снимки в Гугъл и се сещам, че преди години предлагаха по телевизията някаква такава хава, но си мисля, че няма особен смисъл и даш и такова, при наличието на толкова видове и разновидности кола маска и епилация
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Електрическа пинсета или електрическа игла?

Мнениеот Elica » 08 Май 2015, 14:16

За първи път чувам! :shock: Как така с електрическа игла ще се махат косми!?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37


Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта