Индийска кухня – търся рецепти!

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Индийска кухня – търся рецепти!

Мнениеот M.Tasheva » 03 Фев 2014, 15:14

Приятели индийци ще идват на гости тук в България и искам до тогава да усъвършенствам няколко рецепти от индийската кухня! :)

Винаги ми е била много интересна, а и вкусна, разбира се не особено здравословна! Научих се да приготвям една индийска рецепта за леща, но не мога да им предложа това, тъй като те ми казаха тайната. :|

Ако можете да ми кажете няколко индийски рецепти, ако може да не се така пикантни (всички знаем до какво води лютото), :? с които да изненадам нашите гости!

Сещам се, например, за едни хлебчета, които съм опитвала с леща, :idea: както и зеленчуци с къри, :idea: ако знаете някаква рецепта с месо ще е супер да я споделите! :idea:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Индийска кухня – търся рецепти!

Мнениеот PasDeDeux » 03 Фев 2014, 15:20

До сега никога не съм попадала на индийско ястие, но тъй като обичам люто и то много, както и къри, мисля, че доста ще ми допадне доста! Ще се радвам някой да напише някоя рецепта!
Я и ти сложи тази за индийската рецепта за леща! ;)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Индийска кухня – търся рецепти!

Мнениеот m.vulev » 29 Юли 2014, 15:48

Не е лоша, но е доста тежка индийската кухня, затова я избягвам, иначе рецепти валяло и няма как да не са вкусни, не са от най-типичните, но със сигурност един голям процент ще са наистина вкусни!
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11


Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта