Има ли гарантирано лечение за парещата болка при гениталиите

Има ли гарантирано лечение за парещата болка при гениталиите

Мнениеот PasDeDeux » 11 Фев 2014, 15:02

Дами, моля ви за помощ!

На 25 години съм и от около година имам пареща болка при гениталиите. Ходих при много лекари, правих много изследвания, но се установи, че нямам проблем, всички изследвания са перфектни!
Парещата болка при гениталиите е на лице, доста неприятна, често става силна и дори не мога да седна! :oops: В крайна сметка откриха, преди седмица, че имам засегнат нерв на входа на влагалището.

Не зная, дали на някоя от вас се е случвало нещо подобно, силно се надявам да е така, не за друго, просто, за да ми дадете съвет! По какъв начин се излекувахте, има ли гарантирано лечение за парещата болка при гениталиите? :|

На мен ми предложиха лечение, което не гарантира 100% подобрение след умъртвяването на нерва. :( След като питах, от какво евентуално може да се е получило, ми казаха, че не знаят, тъй като съм твърде млада за такова нещо!
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Има ли гарантирано лечение за парещата болка при генитал

Мнениеот Harmony » 11 Фев 2014, 15:09

Имала съм подобни оплаквания, скоро се си правих поредните изследвания, разбира се - всичко е чисто!
Понеже не водя полов живот от около половин година, ми казаха, че това може да е причината за нервност и тежест във влагалището, препоръчаха ми да го правя и предположиха, че така ще отшумят проблемите :o и аз не повярвах, ноо... :shock:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Има ли гарантирано лечение за парещата болка при генитал

Мнениеот FramarLekari » 25 Фев 2014, 17:42

PasDeDeux написа:Дами, моля ви за помощ!

На 25 години съм и от около година имам пареща болка при гениталиите. Ходих при много лекари, правих много изследвания, но се установи, че нямам проблем, всички изследвания са перфектни!
Парещата болка при гениталиите е на лице, доста неприятна, често става силна и дори не мога да седна! :oops: В крайна сметка откриха, преди седмица, че имам засегнат нерв на входа на влагалището.

Не зная, дали на някоя от вас се е случвало нещо подобно, силно се надявам да е така, не за друго, просто, за да ми дадете съвет! По какъв начин се излекувахте, има ли гарантирано лечение за парещата болка при гениталиите? :|

На мен ми предложиха лечение, което не гарантира 100% подобрение след умъртвяването на нерва. :( След като питах, от какво евентуално може да се е получило, ми казаха, че не знаят, тъй като съм твърде млада за такова нещо!

Здравейте!

Много е трудно по принцип да се установи, каква е причината за паренето в гениталната област!
Описани са подобни случаи при жени, които дълго време се въздържат от полови контакти. При голяма част от тях проблема се решава с възобновяването на полов живот.
Не е лошо да се изключи и фактора алергия - сапуни, интимни гелове, презервативи, кремове и други като възможна причина за възникването на това състояние.

Поздрави,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта