Съжалявате ли за завършеното си висше образование?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Съжалявате ли за завършеното си висше образование?

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2017, 09:09

При наличиет она едно образование, винаги може да се запише магистратура, която да даде друга насоченост на живота и на работата. :) общо взето има спасение дори и от лошото образование.
kukuvicac
Аватар
Pipilota

Мнениеот Jully » 05 Юни 2017, 12:14

Така е, ако се мисли и се действа правилно, може и да се подобрят нещата и да се нагласят възможно най-правилно, дори и да имаме едно не особено печелившо висше зад гърба си.
Аватар
Jully

Мнениеот Буба Мара » 28 Май 2018, 15:41

Имаше време, когато съжалявах. В същото това време не само,че това не ми помагаше, но и ми пречеше. Визирам случай, когато трябва да кандидатстваш за работа, за която е нужна по-ниска от съществуващата ти професионална квалификация и евентуалният ти шеф не те допуска дори до интервю ат страх един ден да не го изместиш от "топлото" място. :+1:
Аватар
Буба Мара

Мнениеот Pipilota » 28 Май 2018, 15:45

Буба Мара написа:Имаше време, когато съжалявах. В същото това време не само,че това не ми помагаше, но и ми пречеше. Визирам случай, когато трябва да кандидатстваш за работа, за която е нужна по-ниска от съществуващата ти професионална квалификация и евентуалният ти шеф не те допуска дори до интервю ат страх един ден да не го изместиш от "топлото" място. :+1:

С едно висше образование не знам как може някой да е свърхквалифициран!? Какво си завършила ти?
kukuvicac
Аватар
Pipilota

Мнениеот Буба Мара » 30 Май 2018, 16:01

Pipilota написа:
Буба Мара написа:Имаше време, когато съжалявах. В същото това време не само,че това не ми помагаше, но и ми пречеше. Визирам случай, когато трябва да кандидатстваш за работа, за която е нужна по-ниска от съществуващата ти професионална квалификация и евентуалният ти шеф не те допуска дори до интервю ат страх един ден да не го изместиш от "топлото" място. :+1:

С едно висше образование не знам как може някой да е свърхквалифициран!? Какво си завършила ти?

С две висши съм. Исках да започна работа в училище, където директорът изглежда имаше проблем с това :lol:
Аватар
Буба Мара

Мнениеот S_Milenska » 15 Юни 2018, 09:54

Ами някои хора, не знаят какво да правят. Имам познат, завършил Кеймбридж, без работа е бил много квалифициран.
Аватар
S_Milenska

Предишна

Назад към Общи приказки