Биобран за здрава имунна система

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Биобран за здрава имунна система

Мнениеот rozaliq » 13 Мар 2014, 15:03

Здравейте, бих искала да знам дали някой е чувал или ползвал продукт Биобран? Това е добавка за здрава имунна система, изчиствала черния дроб от токсини, може и превантивно при грип, настинка, дори антитуморно. Прочетох много хубави отзиви за този продукт, в цял свят го ползвали , но бих искала мнение на някой, който го е ползвал тук, или знае повече за него. Благодаря ви!
rozaliq
 
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Фев 2014, 12:46

Re: Биобран за здрава имунна система

Мнениеот maminka » 14 Мар 2014, 13:16

Може да е от най-прекрасните, ама като видях цената лошо ми стана :o :o :o :o :o :o :o :o това за "профилактика" на средностатистически българиииин... не ми се вярва да има продажби :?
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Биобран за здрава имунна система

Мнениеот Radoslav88 » 18 Мар 2014, 15:44

За тази цена ще си накупиш 1 чанта с имуностимулатори, които съм сигурен че ще имат по-голям ефект.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Биобран за здрава имунна система

Мнениеот choki_moki » 21 Мар 2014, 12:16

Ах, колко хубаво би било наистина да съществува такова чудотворно хапче, та дори и на по-висока цена.. но уви.
В официалния сайт на този продукт не е упоменато толкова широкоспектърно въздействие както тук. Рекламира се по-скоро като имуномодулатор, а не като вълшебна добавка, която да ви избави от мъките. Прави ми впечатление че авторите са публикували доста критични изказвания на пациенти страдащи от онкологични заболявания, които твърдят, че този продукт няма как да помогне. Има и критично изказване относно цената, обвинявайки производителя в спекулация с хората в безизходица, които биха дали и последната си стотинка за да оздравеят и се хващат като удавник за сламка. Честно казано се надявам никой никога да не опира до такива лекарства, за да разбере дали са ефективни.
Ако искате просто да подсилите имунната си система, наистина има много по-достъпни добавки.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Биобран за здрава имунна система

Мнениеот MollyDolly » 21 Мар 2014, 13:02

Забелязах тази тема, а преди нея - друга, тук е на по-достъпна цена. Все пак, никой не можем да съдим, че иска да си продаде продукта, а и засилването на имунната система, респективно води до по-големи шансове за оздравяване :arrow: логично! ;)
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Биобран за здрава имунна система

Мнениеот rozaliq » 24 Мар 2014, 14:45

Исках мнение за тази добавка от хора, които са я пробвали, защото наистина чух много хубави отзиви.
rozaliq
 
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Фев 2014, 12:46

Re: Биобран за здрава имунна система

Мнениеот Radoslav88 » 25 Мар 2014, 16:02

rozaliq написа:Исках мнение за тази добавка от хора, които са я пробвали, защото наистина чух много хубави отзиви.

Как да я пробват хората при такава цена ? Тук говорим за добавка, а не за лекарство. Никой не е толкова наивен да даде пари за нещо което я работи, я не.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Биобран за здрава имунна система

Мнениеот choki_moki » 27 Мар 2014, 13:18

rozaliq написа:Исках мнение за тази добавка от хора, които са я пробвали, защото наистина чух много хубави отзиви.


Щом вече си чула много хубави отзиви значи коментарите на съфорумците са излишни. Купувай смело :) и не забравяй да споделиш отип после ;)
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Биобран за здрава имунна система

Мнениеот rozaliq » 21 Яну 2015, 11:52

Здравейте, пиша ви своето мнение за добавката . Наистина е скъпа, но се оказа ефективна. В магазина ми обясниха, че е тествана върху хора, има години изследвания за нея. Затова и цената съответно е висока. Толкова била безвредна, че даже на малки деца може да се дава - 2-3 годишни. Това, което аз видях е, че с няколко прахчета се преборват настинки и грипове. А иначе може да се приема и от онкоболни. Наистина добър продукт.
rozaliq
 
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Фев 2014, 12:46

Re: Биобран за здрава имунна система

Мнениеот Rali_hr » 22 Фев 2015, 21:04

Не съм я пробвала, но само добри неща чувам за нея, може би наистина е страшно ефикасна ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта