Какво и къде можем да видим във Франция освен Париж?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Какво и къде можем да видим във Франция освен Париж?

Мнениеот YoLindi » 25 Мар 2014, 15:51

Миналото лято ми подариха разходка във Франция, къде другаде, освен във вълшебната столица – Париж!

За това лято съм запланувала втори тур на Франция, не, този път няма да сме на Лазурния бряг, нито в Париж, искаше ми се да я погледна от другата страна, да опозная всичките достойнства на страната, не само столицата и лъскавите й курорти!

Искаше ми се ако някой има повече информация за пътуване из Франция с кола например (по селски пътчета), какъв маршрут със забележителности е направил, къде е отседнал и важно е в коя част на страната е бил!
Много ще се радвам и ако назовете имената на областите, за да проверя до колкото е възможно в Гугъл и да разкажете повече за това кой къде е бил и какво е видял!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Какво и къде можем да видим във Франция освен Париж?

Мнениеот Harmony » 25 Мар 2014, 15:55

Всички прочели темата със сигурност ти завиждат ;) късметлийка... ако бях на твое място щях да видя какви маршрути включват екскурзиите до Франция и да подбереш това, което мислиш, че ще ти е най-интересно, а и Гугъл мапс е насреща, за да ти покаже нещата от по-близко ;)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Какво и къде можем да видим във Франция освен Париж?

Мнениеот Krum » 03 Дек 2014, 15:43

И аз завиждам, хубавото, когато посещавате такива места е да излезете от столицата, от главните улици и настина да видите живота и да се потопите в него, там в кварталите, в малките заведения, там са истинските истории :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта