Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот tazmaniq » 20 Авг 2011, 18:57

Дъвчене на 5 скилидки чесън сутрин :D и млечна напитка след това и така през целия зимен сезон
Ядки на шам фъстък и нарове ще ви помогнат да възвърнете своята полова жизненост.Успех
Аватар
tazmaniq
 
Мнения: 61
Регистриран на: 12 Юни 2011, 11:58

Re: Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот Violetta » 22 Авг 2011, 23:31

Дъвчене на 5 скилидки чесън сутрин :D и млечна напитка след това и така през целия зимен сезон

Ти след това очакваш ли да си намериш партньорка? :lol:
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 12:59

Violetta написа:
Дъвчене на 5 скилидки чесън сутрин :D и млечна напитка след това и така през целия зимен сезон

Ти след това очакваш ли да си намериш партньорка? :lol:

Чесън?!?!? Ужас. Важното е колко секси е жената. С хубава и страстна жена, весела мъжка душа. Никакви дисфункции и дискомфорти.
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 01:41

kriskiss2001 написа:
Violetta написа:
Дъвчене на 5 скилидки чесън сутрин :D и млечна напитка след това и така през целия зимен сезон

Ти след това очакваш ли да си намериш партньорка? :lol:

Чесън?!?!? Ужас. Важното е колко секси е жената. С хубава и страстна жена, весела мъжка душа. Никакви дисфункции и дискомфорти.


Най-важното - с чужда жена...
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 09:46

С чужда жена?! ммммм да, а с чужд мъж? Имам предвид от женска гледна точка...
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот tweety » 16 Дек 2011, 14:48

Не знам за чесъна, но билката Бабини зъби има силно стимулиращо действие. Освен че е от помощ при сексуалното представяне и на мъжете, и на жените, Бабините зъби повишава либидото. Препоръчва се на жените като лек срещу безплодие и менструални нарушения.
За приготвянето на лек от Бабини зъби е необходимо две супени лъжици сушена билка да се кипнат за 5 минути в половин литър вода. След прецеждането чаят се дели на 3 и по една доза се пие около 30 минути преди хранене.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот southern_sun » 24 Яну 2012, 14:02

tazmaniq написа:Дъвчене на 5 скилидки чесън сутрин :D и млечна напитка след това и така през целия зимен сезон
Ядки на шам фъстък и нарове ще ви помогнат да възвърнете своята полова жизненост.Успех


За чесън и шам фъстък не бях чувала, но знам чувала, че здравец, жасмин, кардамон и карамфил подобряват либидото и възвръщат половата немощ. Ето и как действа всяка една от тези билки:

- здравец – родината на здравеца е Африка, но се среща и все по-често у нас.Има свойството да стимулира надбъбречната жлеза, която е отговорна за либидото, едновременно с това билката намалява стреса, което прави сексуалното преживяване запомнящо се.
- жасмин – жасминът се използва най-вече под формата на етерично масло.Ароматът на това растение е достатъчен да провокира желанието за секс . Жасминът ухае чувствено и страстно, така както трябва да бъде качествения секс.
- кардамон –Тази индийска подправка се използва като билка за стимулиране на енергията и преодоляване на депресията и умората. Действа безуспешно при жените като ги кара да се чувстват красиви и привлекателни.
-карамфил – като секс стимулант карамфилът действа на психологическо ниво - той насочва мислите в посока на интимните усещания.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот ПетърВн » 10 Фев 2012, 09:40

Еректилната дисфункция не винаги се дължи на проблем с организма. Много често това е причинено в следствие на висок стрес и нерви. В такув случай най-добрият лек е отдаването на почивка, било то и кратка, и прекарване на време само с половинката.
"Аз отхвърлям вашата реалност и я замествам с моя собствена" - Адам Савидж
ПетърВн
 
Мнения: 44
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:03

Re: Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот SunFlower » 02 Апр 2012, 14:07

tazmaniq написа:Дъвчене на 5 скилидки чесън сутрин :D и млечна напитка след това и така през целия зимен сезон
Ядки на шам фъстък и нарове ще ви помогнат да възвърнете своята полова жизненост.Успех

За чесън не бях чувала, но виж днес прочетох за магарешкия бодил, че засилвал потентността. Е вече ми е ясно от къде идва мита за надареността на магаретата - от храната им.
Аватар
SunFlower
 
Мнения: 83
Регистриран на: 24 Фев 2012, 14:36

Re: Рецепта за импотентност и еректилна дисфункция

Мнениеот stvasilev » 26 Фев 2013, 14:48

tazmaniq написа:Дъвчене на 5 скилидки чесън сутрин :D и млечна напитка след това и така през целия зимен сезон
Ядки на шам фъстък и нарове ще ви помогнат да възвърнете своята полова жизненост.Успех


след такъв коктейл от чесън и мляко жената сигурно ще умре от задушаване докато спи,камо ли да правим секс-изключено :lol: :lol: :lol:
stvasilev
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Фев 2013, 14:45

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта