Нагревател за кола маска в домашни условия – как да ползвам?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Нагревател за кола маска в домашни условия – как да ползвам?

Мнениеот lini_leni » 08 Май 2014, 11:25

Видях по телевизията една реклама на Вийт за машинка, която изпуска известно количество кола маска, заместител на лентичките. Първоначално изглеждаше добре :idea: , но след това прочетох доста коментари и не останах с добри впечатления от Вийт, като се има предвид, че съм ползвала и лентичките им за домашна кола маска! :(

Виждам, че се продават сравнително евтини нагреватели за кола маска, само че можеш да си я правиш и в домашни условия. :o Въпросът ми е КАК? :roll:
Четох мнения различни, дори някои казваха, че са продали нагревателите си, защото не са могли да ги използват правилно, за да постигат ефекта. Е, какво означава правилно, как да използвам нагревателя за кола маска правилно, няма ли само един начин за употреба и колко може да е трудно? :? :?

Кажете струва ли си да купя нагревател за кола маска :?: , ако знам, че няма да го използвам правилно, обаче вече съм много навита, дори намерих в един магазин, където са на промоция в момента! :idea: :idea:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Нагревател за кола маска в домашни условия – как да позл

Мнениеот YoLindi » 08 Май 2014, 11:30

Една приятелка има такъв и казва, че е много по-удобен от лентичките или пък от течната кола маска. Казано честно нищо друго не зная за него и употребата му, аз си държа на добрия стар епилатор! ;) Съмнявам се да е тооооолкова сложен, за да не постигаш желания ефект, плюс това би трябвало да има в опаковката инструкции за употреба :!: ;) ;) ;)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Нагревател за кола маска в домашни условия – как да ползвам?

Мнениеот Anka » 16 Дек 2014, 16:36

До колкото знам, за да стане колата маска така, трябва да се слага по посока на косъма,а да се дърпа в обратно. Иначе изглежда наистина лесно и много чисто, а и има достатъчно такива ленти, които се лепват отгоре, а когато си купиш иначе кола маска има 4-5 и може да не ти стигнат. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Нагревател за кола маска в домашни условия – как да ползвам?

Мнениеот Malina » 21 Дек 2014, 18:14

Аз си взех такъв нагревател но още не съм го пробвала, предпочитам колата маска пред епилатора, но още не съм се решила да седна да се плескам, сега се притеснявам да не съм направила грешка :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Нагревател за кола маска в домашни условия – как да ползвам?

Мнениеот YoLindi » 26 Дек 2014, 16:46

Вчера една приятелка идва вкъщи и си правихме кола маска, та тя беше взела от онези, които се слагат в микровълновата и дори и да изстине, пускаш я за минутка и отново си имаш течна кола маска на що-годе приятна температура, много сме доволни :D
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Нагревател за кола маска в домашни условия – как да ползвам?

Мнениеот Pipilota » 29 Дек 2014, 10:33

YoLindi написа:Вчера една приятелка идва вкъщи и си правихме кола маска, та тя беше взела от онези, които се слагат в микровълновата и дори и да изстине, пускаш я за минутка и отново си имаш течна кола маска на що-годе приятна температура, много сме доволни :D

А после с какво я отлепяте? Има по пакетите, или поне преди години беше така - една две ленти и толкова, ама те като се зацапат след 5-тото дърпане и става....чудна картинка... :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Нагревател за кола маска в домашни условия – как да ползвам?

Мнениеот Kaya » 30 Дек 2014, 11:17

[quote="Pipilota"
А после с какво я отлепяте? Има по пакетите, или поне преди години беше така - една две ленти и толкова, ама те като се зацапат след 5-тото дърпане и става....чудна картинка... :roll:[/quote]
Аз само заради недостатъчното ленти вътре спрях да ползвам кола маска. Но сега май ги продават и отделно, което е улеснение.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Нагревател за кола маска в домашни условия – как да ползвам?

Мнениеот Rali_hr » 30 Дек 2014, 16:28

Много е удобно, стига да свикнеш. Слагай колата маска по посока на косъма и дърпай рязко, малко упражнения, много цапане и ще станеш професионалист :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта