За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.
16 Сеп 2015, 11:46
Malina написа:Аз спирам да ползвам и балсам, той доста спомага омазняването

Не ти ли изтънява косата?
16 Сеп 2015, 12:06
Filipa написа:Malina написа:Аз спирам да ползвам и балсам, той доста спомага омазняването

Не ти ли изтънява косата?
И аз от доста време не използвам балсам, точно поради тази причина и не съм забелязала да ми е изтъняла косата, на негово място използвам кристали за коса, те също предпазват и създават приличен вид на косата ми.
17 Сеп 2015, 14:16
Не съм забелязала да ми се променя косата, ако не използвам балсам, дори е по-суха и сякаш повече.
18 Сеп 2015, 12:13
Ако косата е по-мазна липсата на балсам е добре дошла.
07 Сеп 2017, 12:43
Познат ми и е проблема
Друго , което ми помогнас мазния скалп- спрях да нанасям балсам за коса по цялата коса, а само по продължението на косъма- може би г знаете, но аз научих едва миналата година:)
07 Сеп 2017, 13:59
Моля ви, помогнете ми! Косата ми се омазнява страшно бързо! Мила съм я днес и утре вече през деня ще съм с мазна коса, срамувам се да излизам понякога, а не искам да я мия всеки ден, но просто вова се налага, ако искам косата ми да е с добър външен вид!
Тук не говорим, че аз не желая да се къпя, говорим, че 20 часа, след като съм я измила тя вече е мазна! Не използвам никакви балсами, мия се с хед енд шолдърс в момента, заради пърхот, но омазняването на косата ми е отвратително! Не знам от шампоана ли е, но пък сега поне пърхот нямам!
Не знам каква козметика да използвам, затова реших да пробвам с природни средства да се справя с мазната коса! Моля ви, дайте някой съвет!
07 Сеп 2017, 14:30
Не се отваря сайта, какъв е този шампоан, на теб помогна ли ти да спреш омазняването на косата си?
07 Сеп 2017, 15:58
Според мен трябва да спреш да използваш този шампоан, вземи си някой друг и си прави натурални маски за коса - с яйца, с лимон.
07 Сеп 2017, 17:30
Смени шампоана, пробвай по-качествена медицинска козметика. Ако няма ефект, консултирай се със специалист.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.