Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота
Правила на форума
Добави отговор

Re: Козметични терапии против стареене

24 Юни 2016, 15:39

Rali_hr написа:
Lisandra написа:Има защо да се говори за нея, бях на консултация и лекарката ми каза, че на този етап при мен не е задължителна. Да наблегна на спорта, да внимавам с храната и след морето да видим какво е състоянието на целулита, вдигна ми самочувствието. :grin:

Ехе, викаш не е толкова зле положението, колкото си си мислила! :)

Ами да, приятно ми стана, само устните трябва да се пипнат, тях няма как по друг начин да ги оправя. :)

Re: Козметични терапии против стареене

07 Юли 2016, 11:25

klara написа:Постоянно слушам за тази мезотерапия. Тя ще излезе универсален метод за всичко. Толкова ли голям ефект има?

Универсална не знам, но е логично да е ефективна, щом се вкарат директно на мястото на проблема подхранващи полезни вещества, които тялото ти вече произвежда по-малко. За това и резултатите са подмладяващи и поддържащи свежест, еластичност...
Но аз имам друг въпрос, знаете ли дали помага при акне?

Re: Козметични терапии против стареене

07 Юли 2016, 16:25

red_eyes написа:
Gorica23 написа:Lisandra, друго си е да ти го каже специалист, има логика, и при мен морето влияе положително, вълните направо разбиват целулита, проблема е докато се отпусна, сещате се първия ден на плажа си мисля, че всички ме зяпат...


Те може да те зяпат по друга причина, обратна на тази, която си мислиш :lol: . Всички сме хора, всеки си има по нещо, за което да се притеснява, но това не означава, че трябва да се крием и да не се показваме пред хората щото щели да приказват.

Не знам дали изобщо ме зяпат, то е в главата ми, знам си дефектите, а с годините стават по-забележими та имам нужда от време за адаптация...
Като видях резултата от антицелулитен масаж със стягаща мезотерапия, реших септември да почна и аз, тъкмо ще видя при колежката колко е продължителен ефекта.

renetka четох, че помага, но за акне препоръчвам химически пилинг.

Re: Козметични терапии против стареене

13 Юли 2016, 09:41

Gorica23 написа:Не знам дали изобщо ме зяпат, то е в главата ми, знам си дефектите, а с годините стават по-забележими та имам нужда от време за адаптация...
Като видях резултата от антицелулитен масаж със стягаща мезотерапия, реших септември да почна и аз, тъкмо ще видя при колежката колко е продължителен ефекта.

renetka четох, че помага, но за акне препоръчвам химически пилинг.


За химическия пилинг дали е от значение възрастта на човека или може да се прилага на всеки?

Re: Козметични терапии против стареене

14 Юли 2016, 12:20

renetka написа:
Gorica23 написа:Не знам дали изобщо ме зяпат, то е в главата ми, знам си дефектите, а с годините стават по-забележими та имам нужда от време за адаптация...
Като видях резултата от антицелулитен масаж със стягаща мезотерапия, реших септември да почна и аз, тъкмо ще видя при колежката колко е продължителен ефекта.

renetka четох, че помага, но за акне препоръчвам химически пилинг.


За химическия пилинг дали е от значение възрастта на човека или може да се прилага на всеки?

При деца и при много възрасти хора не се прилага, други възрастови ограничения няма.

Re: Козметични терапии против стареене

14 Юли 2016, 12:33

Ако не е подходящ за даден тип кожа и това може да се отчете като ограничение :smile: .

Re: Козметични терапии против стареене

14 Юли 2016, 12:53

penny написа:Ако не е подходящ за даден тип кожа и това може да се отчете като ограничение :smile: .

Въпроса ѝ е за възрастта, а има и други ограничения, примерно заболявания. За такъв тип процедури ходя на дерматолог, не съм привърженик на домашните експерименти, че голяма беля може да стане. :)

Re: Козметични терапии против стареене

15 Юли 2016, 13:16

renetka написа:
Gorica23 написа:Не знам дали изобщо ме зяпат, то е в главата ми, знам си дефектите, а с годините стават по-забележими та имам нужда от време за адаптация...
Като видях резултата от антицелулитен масаж със стягаща мезотерапия, реших септември да почна и аз, тъкмо ще видя при колежката колко е продължителен ефекта.

renetka четох, че помага, но за акне препоръчвам химически пилинг.


За химическия пилинг дали е от значение възрастта на човека или може да се прилага на всеки?


Това е статия за хим. пилинг на дерматоложката, при която ходя, в която е обяснено подробно какво представлява процедурата. В края е засегнат въпроса за възрастовите ограничения и при какви проблеми на кожата хим. пилин помага:
http://www.drkaliasheva.com/services/himichen-piling

Re: Козметични терапии против стареене

18 Юли 2016, 10:27

penny написа:Ако не е подходящ за даден тип кожа и това може да се отчете като ограничение :smile: .

При какъв тип кожа не се прави химически пилинг?

Re: Козметични терапии против стареене

18 Юли 2016, 12:00

При много суха кожа дали е подходящ химическият пилинг?
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 44