Лекарства - онлайн косултация с магистър-фармацевт

Тук можете да зададете въпроси към магистър фармацевт.Ще получите съвет и професионален отговор от специалист.

Re: Лекарства - онлайн косултация с магистър-фармацевт

Мнениеот ekatherineboo » 06 Юни 2017, 20:13

Здравейте, вероятно възрастта има значение затова ще я уточня - на 18г съм.
Бих искала да попитам дали крема на Фарматекс е достатъчно надежден контрацептив, използван заедно с метода на прекъснатия полов акт.. Бях чела много по темата, но бих искала да получа мнение от специалист. Била съм на прегледи при гинеколог, даже последно наскоро профилактично и всичко ми е наред.
И също колко често може да се прилага крема без да има някакви неприятни последствия за микрофлората във влагалището? Благодаря за вниманието, очаквам отговора Ви ! : )
ekatherineboo

макмирор

Мнениеот 600SEL » 19 Юни 2017, 14:49

Здравейте.
Може ли Макмирор да се използва при простатит?Активната съставка прониква ли в простатната жлеза?
600SEL

Мнениеот Farmacevt » 20 Юни 2017, 19:16

Здравейте,Фарматекс са достатъчно добър контрацептив и ако нямате субективни неприятни усещания всичко е наред.Без усложнения.
Farmacevt

Мнениеот Farmacevt » 20 Юни 2017, 19:23

Здравейте,смятам,че Макмирор може да се използува при простатит,тъй като се приема при пикочни инфекции,а простатната жлеза е в този тракт на тялото.Дали прониква в тъканта на жлезата не мога да кажа, но атакува причинители,които се развиват в пикочните пътища.
Farmacevt

Предишна

Назад към Фармация - консултация с магистър фармацевт