Увеличен лимфен възел под ухото, повишени левкоцити

Увеличен лимфен възел под ухото, повишени левкоцити

Мнениеот jeni30 » 16 Фев 2016, 21:13

Здравейте,от лятото имам топче не много голямо,но твърдо под ухото,при настинка ме боли.Правих си изследвания на кръвта РУЕ - 20,левкоцити 13,5.Ходих при личната екарка,която ми каза,че това е неизлекуван във времето лимфен възел,и е възмажно никога да не се скрие.В допълнение само да кажа,че винаги съм била със завишени левкоцити.Благодаря Ви
jeni30
 
Мнения: 11
Регистриран на: 29 Сеп 2012, 21:12

Re: Увеличен лимфен възел под ухото, повишени левкоцити

Мнениеот Viktor.Ivanov » 16 Фев 2016, 23:00

jeni30 написа:Здравейте,от лятото имам топче не много голямо,но твърдо под ухото,при настинка ме боли.Правих си изследвания на кръвта РУЕ - 20,левкоцити 13,5.Ходих при личната екарка,която ми каза,че това е неизлекуван във времето лимфен възел,и е възмажно никога да не се скрие.В допълнение само да кажа,че винаги съм била със завишени левкоцити.Благодаря Ви

Минахте ли през специалист?
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Увеличен лимфен възел под ухото, повишени левкоцити

Мнениеот jeni30 » 17 Фев 2016, 09:09

Минах и през хирург ,който потвърди че е лимфен възел изписа ми антибиотик,който изпих,но в топчето няма и промяна.Сега и тази утайка,направо незная
jeni30
 
Мнения: 11
Регистриран на: 29 Сеп 2012, 21:12

Re: Увеличен лимфен възел под ухото, повишени левкоцити

Мнениеот Pipilota » 17 Фев 2016, 09:47

jeni30 написа:Здравейте,от лятото имам топче не много голямо,но твърдо под ухото,при настинка ме боли.Правих си изследвания на кръвта РУЕ - 20,левкоцити 13,5.Ходих при личната екарка,която ми каза,че това е неизлекуван във времето лимфен възел,и е възмажно никога да не се скрие.В допълнение само да кажа,че винаги съм била със завишени левкоцити.Благодаря Ви

След като според личния лекар нямаш проблеми, не се шашкай. Според мен е напълно нормално да е твърд, при положение, че под ухото е доста твърда област. Единият ми син има подут лимф колкото леща голям на вратлето и един до слабините. Сега е болен и се появи и от другата страна. Все пак можеш да посетиш хематолог, след като имаш опасения, макар че за да става въпрос за онко заболяване трябва лимфоцитите ти да са много завишени - над 25. След като винаги си била с повишени, а и ако скоро си изкарала някакво заболяване - дори и ангина е напълно възможно да има такъв остатъчен ефект. Можеш да пробваш с Лимфомиозот за лимфа, но не е задължително да има ефект, друго което добре "лекува" лимфите е омега 3 - хапвай риба често! :) Не мисли лоши неща, силата на мисълта е голяма работа, знам, чее трудно да ти го кажа, но повярвай ми минала съм от там и още вървя по този път, като виждам такова нещо при най-скъпото ми. :) Стискаш зъби и мислиш положително, прави редовно изследвания, включвай деференциално броене при изледването, ако не ти е правено. На 6м. можеш да си пускаш кръвни за твое облекчение. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Увеличен лимфен възел под ухото, повишени левкоцити

Мнениеот jeni30 » 17 Фев 2016, 10:46

Благодаря ти мтого
jeni30
 
Мнения: 11
Регистриран на: 29 Сеп 2012, 21:12


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с Алтернативна, холистична медицина и лечебно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта