Потентност - помага ли магарешки бодил?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Потентност - помага ли магарешки бодил?

Мнениеот иван иванов » 21 Юни 2016, 11:28

Здравейте, имам проблем с потентността и мислих да си купя Магарешки бодил на Bulgaricus. Някой да има отзиви за този продукт?
иван иванов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:01

Re: Потентност - помага ли магарешки бодил?

Мнениеот kauda » 23 Юни 2016, 14:14

Щом е на булгарикус и отрова да е- вземи я. :lol: Мина ли ти през ума да се консултираш с лекар?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Потентност - помага ли магарешки бодил?

Мнениеот iliana_mih » 11 Юли 2016, 15:10

Приятеля ми опита с хранителна добавка "Хард Мен" - и му помогна - може и ти да пробваш - ето малко инфо: http://www.greenheal...BC%D0%B5%D0%BD/ или тук https://www.facebook.../GreenHealth.bg . Пробвай може да ти помогне и на теб.
iliana_mih
 
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Юли 2016, 14:50

Re: Потентност - помага ли магарешки бодил?

Мнениеот nikoleta.krumova » 18 Юли 2016, 14:30

Здравейте и от мен! Брат ми имаше подобен проблем в интимната сфера... Изпробва няколко неща, но най-ефективен се оказа този Хард Мен... След известно време разучих защо, и моя близка аптекарка ми разясни подробно за тази "магическа'' билка Епимедиум, която се съдържала точно в Хард мен - а! Оказа се, че тя не е само за потентност, но и за общ тонус и сила. Приема се и от доста прогесионални спортисти... Та, реших да ви я споделя де... :)
nikoleta.krumova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юли 2016, 14:16

Re: Потентност - помага ли магарешки бодил?

Мнениеот Anka » 18 Юли 2016, 14:49

nikoleta.krumova написа:Здравейте и от мен! Брат ми имаше подобен проблем в интимната сфера... Изпробва няколко неща, но най-ефективен се оказа този Хард Мен... След известно време разучих защо, и моя близка аптекарка ми разясни подробно за тази "магическа'' билка Епимедиум, която се съдържала точно в Хард мен - а! Оказа се, че тя не е само за потентност, но и за общ тонус и сила. Приема се и от доста прогесионални спортисти... Та, реших да ви я споделя де... :)

Интересно ми е как твоя брат ти е споделил, че не му става самолета? :roll: :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Потентност - помага ли магарешки бодил?

Мнениеот pravilno » 18 Юли 2016, 14:53

Продава се и само епимедиум, на прах или капсули.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46


Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта