Познавате ли гей двойка с деца?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот vanessa_ » 07 Юни 2017, 11:16

Преди няколко дни на консултацията при гинеколога се запознах с една майка, която беше с нейната парньорка. Доста им личеше от близостта, че не са просто приятелки и аз не скрих погледа си, при което се заговорихме. Казаха ми, че вече имат едно дете (?!) и сега очакват второ. Не питах как са се сдобили с бебето, предполагам, че са били инвитро процедури, а може и друго да е било. :roll: По-голямото им дете вече е на детска градина. За първи път виждам гей двойка, от жени дори,което го приемам по-лесно, но когато става въпрос за отглеждане на деца... :roll: Сякаш не си го обяснявам.
Вие имате ли познати гей двойки с деца, как се отнасяте с тях, как ги приема света и всички останали? :?: Приемате ли изобщо гей двойките. Аз нямам против тяхното съществуване, но имам против това да отглеждат деца. Какво е вашето мнение по въпроса?
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот skyfly » 07 Юни 2017, 14:36

Не познавам егей двойка но ако познавах, нямаше да се държа по по-различен начин с тях, отколкото с другите родители. Все пак това е тяхно решение. В България е много трудно да се намери гей двойка с деца, мъже пък изобщо, тук няма никакъв регламент за осиновяване то гейдвойки, или пък сурогатно майчинство. :roll: Запознала си се с едни различни и интересни хора, защо трябва да приемаш, че имат нещо необичайно? Не е задължително да отлгедат гей и те, мога да си имат нормални момиченца и момченца. Пък и всъщност, аз самата употребявам думата нормално неправилно, но кой определя дали нещо е нормално или не? Едно дете се гледа с любов, ако получава достатъчно любов какво повече му трябва?
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот S_Milenska » 07 Юни 2017, 15:05

Сега като се преместихме се запознах с гей двойка, двама мъже имат момченце на 8 години.Детето си изглежда нормално, но аз не мога да спра да ги гледам и недоумявам, нито разбирам такова поведение. След като природата не им е отредила да се размножат, не би трябвало да го правят. Избягвам да говоря с тях, не ми харесва, че се виждаме, когато си организираме разни пикници съседите, и те винаги са там. Но явно само аз имам проблем. Тукхората са по-отворени към такива... различни.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот Gold » 07 Юни 2017, 16:59

Не познавам такива двойки все още, но не съм против.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 08 Юни 2017, 08:53

Не познавам, не ми пречи да отглеждат деца, но ако трябва да съм честна, не знам дали бих пускала моето дете да дружи с тяхното.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот Gold » 08 Юни 2017, 15:46

chizzy, защо какво е виновно детето какви са родителите му?
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот amoreamore » 09 Юни 2017, 09:50

Също не познавам, или така си мисля, че не познавам, имам съмнения за една двойка, две различни жени винаги водеха едно дете от градината ни, така и не разбрах, едната беше майката, а другата каква е. :roll: Винаги ми е било странно как се обръщат децата към тях - мамо, надали става може би по име. :roll: За различно отношение не знам дали бих имала, но бих се притеснила от евентуални влияния, които могат да окажат върху моето дете, ако ги посещава често на гости да речем. т..е ако е близко с тяхното дете. Да, може да е ограничено мисленето ми, но не мога толкова лесно да го преглътна, особено ако се случва пред очите ми, иначе не ми пречи кой с кого какво прави.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот gabinka_80 » 09 Юни 2017, 10:47

Когато бях в чужбина, наши съседи бяха гейове, имаха си момченце. Страшно грижовни, внимателни и всеотдайни, много по-добри от повечето хетеро родители. Не може да се правят някакви сравнения и определения, просто не е правилно. Това са хора като нас, със своите мечти, със своите чувства. Често са гледали дъщеря ми, както и аз тяхното момче, децата се разбираха чудесно,а ние никога не сме имали конфлитки. Няма спорове по площадките, няма заяждане..
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот Paladin » 09 Юни 2017, 11:13

Хора като хора, какво си правят под чаршафите не влиза на никой в работата, в древна Гърция са смятали, че точно тези, които спят с мъже са по-голяма работа от тея, които спят само с жени. Ако се приемат нормално тези връзки, то много от децата, които растат с гей двойките няма да имат проблеми и с живота си, пък и със сексуалната си ориентация.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Познавате ли гей двойка с деца?

Мнениеот S_Milenska » 03 Юли 2017, 11:03

И все пак не е нормално, в древна Гърция не вярвам да са си осиновявали деца, защото са в еднополова връзка. Тук не става въпрос за това да правиш с някой нещо под чаршафите, тук става върпос за това съзнателно да искаш да си "купиш" дете, което да отглеждаш с еднополовия си партньор.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта