Топче над ануса - под кожата...

Топче над ануса - под кожата...

Мнениеот doyou » 23 Сеп 2017, 11:42

Здравейте на всички! От гр. Русе съм, на 17г.

Желая да споделя за проблема си... тъй като не можах да намеря раздел, в който да пусна темата - реших да го направя в този.

Прочетох темата на Д-р Атанас Матев, но това което прочетох не съвпада с моята "диагноза".

Така.. от две седмици имам топче над ануса. Нямам болки при голяма нужда. Не съм предприемал и не предприемам никакви медикаменти. В началото топчето беше по-малко, но за две седмици се уголеми. Топчето е вътрешно. Не знам какво да правя и... реших да пусна тема тук, както споменах по-горе.

Може ли да ми помогнете? Каква е точно моята диагноза, трябва ли да се притеснявам, как да го премахна и от какво се е получило? :oops:
doyou
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Сеп 2017, 11:04

Re: Топче над ануса - под кожата...

Мнениеот fawla » 25 Сеп 2017, 11:52

Д-р Матев ще ти каже най-добре той е специалист. Тук надали ще получиш по-добър отговор от неговия, който все пак се занимава точно с тази работа. Довери му се, Матев е много добър специалист.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Топче над ануса - под кожата...

Мнениеот doyou » 25 Сеп 2017, 16:21

fawla написа:Д-р Матев ще ти каже най-добре той е специалист. Тук надали ще получиш по-добър отговор от неговия, който все пак се занимава точно с тази работа. Довери му се, Матев е много добър специалист.


Как бих могъл да се свържа с него?
doyou
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Сеп 2017, 11:04

Re: Топче над ануса - под кожата...

Мнениеот skyfly » 26 Сеп 2017, 09:46

forum-f156.html Последвай този линк и ще отидеш до темите на доктора. Пишеш в тази, която е най-свързана с твоя проблем и ще получиш отговор до няколко дни. успех.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с хирургия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта