Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот Ivaylo » 11 Окт 2017, 13:28

Преди няколко дни си купих от магазин лютеница на фирма ББП, град Първомай.
За мое голямо учудване и неприятна изненада, когато отворих капачката, не чух изпукването.
Вътре ме чакаше още по-неприятна изненада - някой си беше намазал филийката преди мен.
lutenica1.jpg
lutenica1.jpg (159.63 KiB) Прегледано 1069 пъти

Съответно, виждате и промяната на цвета на лютеницата. Това не е машинно пълнене, по никакъв начин.
lutenica2.jpg
lutenica2.jpg (127.22 KiB) Прегледано 1069 пъти

Защото имах притеснения за лютеницата, тя беше затворена и до момента си стои така.
Като всеки нормален потребител, писах на фирмата, за да ги известя, че имат проблем.
lutenica3.jpg
lutenica3.jpg (127.43 KiB) Прегледано 1069 пъти

До момента - отговор няма. Помолих за компенсация, такава също няма.
Не влизам в конспиративни теории за някой, който минава и слага отрови в храните, но се оказа, че и това е възможно. Може и безобидния вариант - някой гладен работник да си е намазал филията и да е прибрал отново буркана в готовата стока - също е възможен. Но след това - продуктът е негоден за употреба и не трябва да влиза в търговската мрежа.
Но каквото и да е, ако си купувате нещо, внимателно огледайте капачката и вижте дали е добре затворена. Сигурно няма значение марката, но ако нямам отговор /ще ви държа в течение/, може и до занижени критерии в ББП да е всичко.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот vanusha » 11 Окт 2017, 14:37

Кой я е чувал тая фирма ББП, купувай си доказани марки, като си вземаш такива боклуци какво очакваш.. дали е ял някой, или не.. бъди внимателен следващия път. Аз вземам само на Първомай, олинеза и дерони.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот Stark » 11 Окт 2017, 15:12

На мен не ми изглежда ,като да е ял някой, а по-скоро , че се е било наклонило. Но може и да е намазана филията, след като казваш, че не е имало изпукване. Най-добре си купувай от марки,които ги знаеш и са проверени. А има и толкова производители,които предлагат домашни консерви, защо не се допиташ до тях?
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот Galina.bg » 11 Окт 2017, 15:44

Яла съм, много подправки, много пикантни, не са нещо, което редовно купувам. Жалко, ако не ви отговарят, неадекватно поведение от тяхна страна. С мълчанието изглежда, че са гузни.
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

Re: Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот Galina.bg » 11 Окт 2017, 15:46

Stark написа:А има и толкова производители,които предлагат домашни консерви, защо не се допиташ до тях?

Там е рискова игра, може да е добре, може да е зле...По-често е добре, но има и такива мизерници, че да те е гнус да пипнеш.
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

Re: Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот Ivaylo » 11 Окт 2017, 16:07

Получих отговор и то такъв, който заслужава адмирации!!
Със сигурност, това решава проблемите ми, а чест прави на ББП ООД, че имат адекватната реакция в такъв случай!

Screenshot_1.jpg
Screenshot_1.jpg (81.46 KiB) Прегледано 927 пъти
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот Elica » 11 Окт 2017, 16:14

Страхотен отговор от тяхна страна, хубаво е, че ще те компенсират и че така добре отговарят, защото сме се нагледали на случаи, при които се правят на ощипани всички! Така ще си запазят клиентите, защото , дори и след този проблем, след като знаеш, че те реагират адекватно, ти отново ще купиш от техните продукти.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот La_bomba » 11 Окт 2017, 19:34

Мнгоо коректна постъпка от тяхна страна да ти пишат и да те компенсират. Каквато и да е причината се вижда, че цялостта на храната е повредена. Добре е, че си реагирал, обикновено хората не си търсят правата, прежалват там 3-4-5 лева и толкова.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот kikimoraa » 12 Окт 2017, 10:14

Добър отговор от тяхна страна. Най-вероятно капачката не е хванала, не вярвам някой да яде от бурканите и после да ги продава, колкото и да е възможно е направо абсурдно. А може би на някой някъде му липсва филия.. :lol:
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Някой ми е ял от буркана с лютеница на фирма ББП ООД, Първомай

Мнениеот Snejna » 12 Окт 2017, 15:13

И на мен ми се е случвало, но никога не съм се притеснявала, че някой е ял, че е отворена или че й има нещо. Просто го отдавам на неправилно транспортиране и че лютеницата се е търкаляла някъде. Затова и съдържанието се е поизсипало в едната страна. Прекаляваш с филмите и с филмиарането, нищо и няма на лютеницата ти.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron