Търсим отговори за един сайт за здравословно хранене, свързани с неговото развитие

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Търсим отговори за един сайт за здравословно хранене, свързани с неговото развитие

Мнениеот TheFox » 16 Авг 2018, 16:15

Привет! С мои приятели ни хрумна да създадем сайт за здравословно хранене и да вложим в него. Желаем да го популяризираме възможно най-много, за да стане известен. Успяхме да открием хора, които ще ни помагат за някои неща. Имаме няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Кой вариант е по-добър - да вземем нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ме съветват да закупя стар, защото по-лесно ще може да се позиционира в търсачките. Ако е така, от къде мога да купя и каква ще е неговата цена?
2. Интересува ме линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко време трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. В Интернет четох и за така наречените сателитни мрежи. Актуално ли е все още това, защото видях, че повечето имат различно мнение по този казус. Аз лично бих рискувал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.
TheFox
 
Мнения: 16
Регистриран на: 03 Сеп 2017, 23:40

Re: Търсим отговори за един сайт за здравословно хранене, свързани с неговото развитие

Мнениеот Дидето » 16 Авг 2018, 16:41

Олеле, страхотна идея! Търсите ли хора да работят в сайта ви?
Дидето
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Юни 2018, 10:30

Re: Търсим отговори за един сайт за здравословно хранене, свързани с неговото развитие

Мнениеот Момчил Митев » 22 Яну 2020, 16:45

Въпросите ви са за ИТ специалисти или хора, които поддържат сайтове... Но не смятате ли, че вече има прекалено много сайтове на тема здравословно хранене?
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта