Лекарство или хранителна добавка за подсилване на апетита на човек на 81 години

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Лекарство или хранителна добавка за подсилване на апетита на човек на 81 години

Мнениеот AneliyaDaskalova » 22 Юли 2020, 12:07

Здравейте, исках да се консултирам каква хранителна добавка можем да даваме на човек на 81 години, с пейсмейкър, байпаси, който пие ремирта и деанксит, ксанакс, за депресия в момента, прадакса, конкор, дегоксин и хапчета за кръвно налягане. Яде много малко, а искаме да подсилим апетита.
AneliyaDaskalova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юли 2020, 12:05

Re: Лекарство или хранителна добавка за подсилване на апетита на човек на 81 години

Мнениеот Nikoletta » 22 Юли 2020, 12:34

Здравейте, би трябвало да попитате кардиолога/лекуващият лекар. Майка ми е в подобно положение, но няма с какво да засиля апетита, освен с вкусно готвене, което може да се смели от стомаха й. В положение на депресия никому не му се яде.
Nikoletta
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Юни 2019, 20:10

Re: Лекарство или хранителна добавка за подсилване на апетита на човек на 81 години

Мнениеот RadostRose » 06 Авг 2020, 01:50

Здравейте, може да подсилите апетита и организма като цяло с продуктите, за които може да научите повече тук: m.facebook.com/flavon.premium/ Изпратете ми съобщение там, за да Ви отговоря по-подробно. Става дума за натурални продукти, които доставят ценни вещества(витамини, минерали, ензими, каротеноиди, флавоноиди) в активната им форма. Продуктите предоставят подкрепа при едно непълноценно и/или едностранчиво хранене и се усвояват над 93% от тялото. Имат много висока антиоксидантна стойност, а това е от изключителна важност при хора със заболявания, които приемат лекарства. Пишете ми - m.facebook.com/flavon.premium/
RadostRose
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Авг 2020, 01:26


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron