Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.
08 Фев 2018, 20:52
Благодаря много за отговора ви,малко се успокоих.за мен сте много сериозен и точех човек.ще се надявам всички да са като вас коректни и отзивчиви.Пожелавам ви много здраве и късмет.
12 Фев 2018, 18:03
peci8508 написа:Благодаря много за отговора ви,малко се успокоих.за мен сте много сериозен и точех човек.ще се надявам всички да са като вас коректни и отзивчиви.Пожелавам ви много здраве и късмет.
Благодаря Ви! Не се притеснявайте излишно! Бъдете здрава и щастлива!
02 Юли 2018, 20:56
Здравейте д-р Тодева,преди време ме консултирахте и съм доволна от вас.Трябвами спешен отговор от вас като специалист.Моят приятел от години има петна по раменете,но сега се появиха и на врата му.Когато е ходил на консултация му казали че има вид розов лишей,но не е заразен.Така си спомня,мил се е с някакви шампоанчета и му минало,но сега докато имаше на едното рамо, се появи и ма другото рамо и врата.Като отидем на море изгарят и не се разрастват цяла зима,но сега като стана топло се разсеяха.По негов спомен БЕТАДЕРМ му е помагал.Искам като специалист да ви попитам дали става това лекарство за такива неща.Надявам се на вашата консултация.
03 Юли 2018, 11:00
peci8508 написа:Здравейте д-р Тодева,преди време ме консултирахте и съм доволна от вас.Трябвами спешен отговор от вас като специалист.Моят приятел от години има петна по раменете,но сега се появиха и на врата му.Когато е ходил на консултация му казали че има вид розов лишей,но не е заразен.Така си спомня,мил се е с някакви шампоанчета и му минало,но сега докато имаше на едното рамо, се появи и ма другото рамо и врата.Като отидем на море изгарят и не се разрастват цяла зима,но сега като стана топло се разсеяха.По негов спомен БЕТАДЕРМ му е помагал.Искам като специалист да ви попитам дали става това лекарство за такива неща.Надявам се на вашата консултация.
Здравейте!
Можете ли да приложите снимки?
С уважение,
д-р Тодева
03 Юли 2018, 14:28
Здравейте,на снимката не се вижда добре.Ще пробвам вечерта да ви пратя по хубава снимка.По спомен е разноцветен лишей.Бетадерма дали ще ми свърши работа.Благодаря предварително.
- Прикачени файлове
-

- IMG_20180703_125916.jpg (798.66 KiB) Прегледано 659 пъти
03 Юли 2018, 20:47
Това е на рамото.Дано да се вижда добре.
- Прикачени файлове
-

- IMG_20180703_203917.jpg (756.96 KiB) Прегледано 650 пъти
-

- IMG_20180703_203935.jpg (883.82 KiB) Прегледано 650 пъти
04 Юли 2018, 10:23
peci8508 написа:Здравейте,на снимката не се вижда добре.Ще пробвам вечерта да ви пратя по хубава снимка.По спомен е разноцветен лишей.Бетадерма дали ще ми свърши работа.Благодаря предварително.
Здравейте!
Използвайте като душ гел шампоан Низорал с престой на пяната поне 5 минути.
С уважение,
д-р Тодева
04 Юли 2018, 10:26
petia.stancheva написа:Това е на рамото.Дано да се вижда добре.
Здравейте!
За съжаление не мога да направя коментар само от снимката!
С уважение,
д-р Тодева
09 Юли 2018, 16:09
Здравейте моля за помощ излезнаха ни някакви пъпчици ,първо ми казаха че е скарлатина после се оказа че било новия вирус . Ръка,крак,уста
- Прикачени файлове
-

- received_2260463297314182.jpeg (29.1 KiB) Прегледано 623 пъти
18 Юли 2018, 11:45
Djordjiq написа:Здравейте моля за помощ излезнаха ни някакви пъпчици ,първо ми казаха че е скарлатина после се оказа че било новия вирус . Ръка,крак,уста
Здравейте!
От това, което се вижда на снимката смятам, че е възможно да е болестта ръка, крак, уста!
С уважение,
д-р Тодева
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.