Ампули за коса с плацента Витал

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Ампули за коса с плацента Витал

Мнениеот kristiqna_georgieva » 22 Мар 2012, 18:00

Здравейте!
Вчера си закупих едни ампули за коса с плацента Витал, но никъде не открих колко често се ползват? Някой ако ги е ползвал и знае колко пъти седмично се нанасят или месечно, да ми пише.
kristiqna_georgieva
 
Мнения: 16
Регистриран на: 22 Мар 2012, 17:35

Re: Ампули за коса

Мнениеот elena » 23 Мар 2012, 10:34

Здравей, Криси :)
Аз използвам същите ампулки с женшен и съм много доволна. Ти кой вид точно използваш? Моите в началото ги използвах 2 пъти седмично и след като вече имаше видим резултат, преминах на веднъж седмично. Нанасям ги на измита и подсушена коса, и не изплаквам. Моята коса по принцип е много тънка и слаба, но с ампулките горе-долу закрепих положението. Не разчитам естествено само на тях, правя си и подхранващи маски, внимателно подбирам козметиката, която използвам, защото косата е слабото ми място.
elena
 
Мнения: 76
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:28

Re: Ампули за коса

Мнениеот eli » 26 Мар 2012, 14:20

Аз също съм използвала ампулите на Витал и съм страшно доволна ;).
Общо взето ампулите за коса се прилагат върху измита и подсушена коса, без изплакване.Незнам само тези, които са с бадем, как се използват, дали омазнават косата и трябва да се изплакват или не. Втриваш ги 2 пъти в седмицата, после може и по веднъж. Но определено ще си доволна :).
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Ампули за коса

Мнениеот georgi_78 » 26 Мар 2012, 16:49

А може ли да ми препоръчате някакви ампула за косопад? Понеже шампоанът, който си взех не ми върши работа. :cry:
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: Ампули за коса

Мнениеот Hristo » 27 Мар 2012, 10:08

Аз също имах пърхот преди време, моята фризъорка ми препоръча шампоанът Хед енд Шолдърс и ми даде едни ампули с които да си мажа косата след баня, ампулите бяха на Denisе, нанасят се на влажна коса и не се изплакват, за около 2 седмици и всичко приключи на цяло. Препоръчвам ти ги, може да се вземат от всеки салон, аптека или козметичен магазин. ;)
Hristo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 10 Яну 2012, 20:06

Re: Ампули за коса

Мнениеот teddy » 27 Мар 2012, 11:14

georgi_78 написа:А може ли да ми препоръчате някакви ампула за косопад? Понеже шампоанът, който си взех не ми върши работа. :cry:

Има едни испански ампулки против косопад VIDA chock - продават ги в аптеките. Аз лично останах най-доволна от тях :) По-скъпички са, но за сметка на това са ефективни и са 24 ампулки в опаковка, което всъщност оправдава цената. В продължение на една седмица се използва по 1 на ден, като се втрива в корените на мокра или влажна коса, след което не се изплаква. След това се слага по 1 ампула веднъж седмично.
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Ампули за коса

Мнениеот eleonora » 09 Апр 2012, 12:37

Също използвам ампули за коса, защото я боядисвам и много ми се изтощава. Да не говорим, че краищата й все са нацъфтели, въпреки че я подсригвам по малко, но редовно. Косата ми расте много бавно и ако я подстригвам по 2-3 пръста, нищо няма да остане :mrgreen: Вече се замислям дали да не си направя къса прическа :mrgreen: Моите ампули за коса са с костен мозък на Евелон - купих си ги преди седмица и все още не знам дали ще имат ефект, но силно се надявам, защото ми ги препоръчаха точно против цъфтеж. То нали сега всичко разцъфва за нов живот, та и аз да не остана по-назад :lol:
eleonora
 
Мнения: 66
Регистриран на: 28 Мар 2012, 10:04

Re: Ампули за коса

Мнениеот monito » 18 Апр 2012, 10:51

eleonora написа:Също използвам ампули за коса, защото я боядисвам и много ми се изтощава. Да не говорим, че краищата й все са нацъфтели, въпреки че я подсригвам по малко, но редовно. Косата ми расте много бавно и ако я подстригвам по 2-3 пръста, нищо няма да остане :mrgreen: Вече се замислям дали да не си направя къса прическа :mrgreen: Моите ампули за коса са с костен мозък на Евелон - купих си ги преди седмица и все още не знам дали ще имат ефект, но силно се надявам, защото ми ги препоръчаха точно против цъфтеж. То нали сега всичко разцъфва за нов живот, та и аз да не остана по-назад :lol:

:lol: :lol: :lol:
Откъде си ги купи тези ампулки на Евелон, че нещо не успях да ги намеря. Проверих поне в 4-5 магазина, но безуспешно...
Аз в момента използвам SEMI DI LINO, които са пратив косопад, но вече искам да ги сменя, защото май не ми действат както в началото :roll:
monito
 
Мнения: 73
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:13

Re: Ампули за коса

Мнениеот beautymaniac » 23 Ное 2012, 16:03

Това ми препоръча моя фризьор за справяне с косопада http://bg.strawberrynet.com/haircare/re ... nt/102001/. Много добър и качествен продукт с професионално качество :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Ампули за коса

Мнениеот Hristova » 24 Ное 2012, 14:16

beautymaniac написа:Това ми препоръча моя фризьор за справяне с косопада http://bg.strawberrynet.com/haircare/re ... nt/102001/. Много добър и качествен продукт с професионално качество :)

Продукти с тази марка се продават и в Аптеки Фрамар, но не съм ги ползвала. Като ти ги препоръча твоя фризьор имаше ли ефект срещу косопада?
Hristova
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Ное 2012, 14:11

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта