Имам проблем с ходилото лявия крак.Моля помогнете.

Имам проблем с ходилото лявия крак.Моля помогнете.

Мнениеот Rumen Pashov » 23 Юни 2012, 21:52

От 2 дни имам проблем с лявото ходило точно под прастите.Когато ходя или стоя на крака няма проблем,обаче когато лежа и съм отпуснал крака си започвам да усещам един вид изтръпване.Когато го загледах забелязах разни линии които леко се подуват.Нямам ги на другиа крак.Моля помогнете.
Rumen Pashov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Юни 2012, 21:44

Re: Имам проблем с ходилото лявия крак.Моля помонете.

Мнениеот tsoneva » 25 Юни 2012, 10:29

Защо не се обърнете към специалист? Най-добре е да ви прегледат и да се направят необходимите изследвания. А тук, във форума, по-скоро може да отправите своя въпрос в секция: Въпрос към специалиста.
Сестра ми по същия начин получаваше изтръпване на крайниците и се оказа, че има липса на магнезий. Сега го приема на таблетки и нещата се нормализираха.
Успех и дано всичко бързо да отшуми!
tsoneva
 
Мнения: 10
Регистриран на: 21 Юни 2012, 16:48

Re: Имам проблем с ходилото лявия крак.Моля помонете.

Мнениеот Finger » 23 Юли 2012, 17:19

tsoneva написа:Защо не се обърнете към специалист? Най-добре е да ви прегледат и да се направят необходимите изследвания. А тук, във форума, по-скоро може да отправите своя въпрос в секция: Въпрос към специалиста.
Сестра ми по същия начин получаваше изтръпване на крайниците и се оказа, че има липса на магнезий. Сега го приема на таблетки и нещата се нормализираха.
Успех и дано всичко бързо да отшуми!

Много полезна информация, не знаех , че недостига на магнезий може да предизвика изтръпване на крайниците.
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Имам проблем с ходилото лявия крак.Моля помонете.

Мнениеот the princess » 26 Юли 2012, 16:45

tsoneva написа:Защо не се обърнете към специалист? Най-добре е да ви прегледат и да се направят необходимите изследвания. А тук, във форума, по-скоро може да отправите своя въпрос в секция: Въпрос към специалиста.
Сестра ми по същия начин получаваше изтръпване на крайниците и се оказа, че има липса на магнезий. Сега го приема на таблетки и нещата се нормализираха.
Успех и дано всичко бързо да отшуми!

Едно е изтръпване на крайниците, друго е да има и видими белези. Може просто да се е напукала кожата на стъпалото там, а изтръпването да е от преумора.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с неврологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта